با مهدی باقربیگی از قصه‌های مجید تا شورای شهر | اعتمادآنلاین
9/21/2020
دوشنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
با مهدی باقربیگی از قصه‌های مجید تا شورای شهر

با مهدی باقربیگی از قصه‌های مجید تا شورای شهر

در بیست‌و‌یکمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث» جمعه‌‌شب سعید شیخ‌زاده میزبان بازیگر «قصه‌های مجید» خواهد بود و گپ‌و‌گفتی صمیمانه خواهند داشت.

اعتمادآنلاین| سریال «قصه‌های مجید» و کاراکتر دوست‌داشتنی مجید بخشی از خاطرات و نوستالژی متولدین دهه شصت و هفتاد است. هنوز هم وقتی موسیقی زیبای این سریال پخش می‌شود به یاد روزهای خوب کودکی و نوجوانی‌مان می‌فتیم و لبخندی گوشه لبان‌مان جاری می‌شود.

 

یه گزارش اعتمادآنلاین، مجید سریال هم پا به پای ما بزرگ شده و حالا پدر دو فرزند است و ماجراهای بسیاری را در طی این سال‌ها پشت سر گذاشته است.

 

مهدی باقربیگی اگرچه در دنیای فیلم و سینما حضوری کمرنگ داشته اما در فعالیت‌های اجتماعی کوشا بوده و حتی در دوره‌ای عضو شورای شهر اصفهان نیز بوده است. در بیست‌و‌یکمین قسمت از فصل دوم برنامه «مکث» که جمعه‌‌شب ساعت 22:50 بعد از اخبار از شبکه دو سیما پخش خواهد شد، سعید شیخ‌زاده میزبان این بازیگر دوست‌داشتنی و پسرش است و گپ‌و‌گفتی صمیمانه خواهند داشت از دنیای نوجوانی و «قصه‌های مجید» تا عالم بزرگسالی و پدر شدن و مسئولیت‌های اجتماعی. برنامه این هفته «مکث» را از دست ندهید.


سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد با نگاه ویژه به کرونا سراغ قصه‌های اجتماعی می‌رود،قصه‌های آدم‌ها و موقعیت‌هایی که قبل و بعد از کرونا حال و روزشان عوض شده است.

 

این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندانی نظیر امیرمحمد زند، گلاره عباسی، رضافیاضی، سپند امیرسلیمانی، مهران رجبی، امین زندگانی، سعید شیخ‌زاده، پرویز پورفلاحی، رضا رفیع، فریبا متخصص، فرناز رهنما، الهام پاوه‌نژاد، داریوش کاردان، رسول نجفیان، گیتی خامنه، مریم سعادت ، رضا رفیع و... صاحبان داستان‌های اجتماعی مربوط به کرونا ضبط و پخش می‌شود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها