کرونا در بوشهر| در جاهای شلوغ‌تر از 10 نفر حتی با ماسک نیز حضور پیدا نکنید | اعتمادآنلاین
9/25/2020
جمعه، ۰۴ مهر ۱۳۹۹
کرونا در بوشهر| در جاهای شلوغ‌تر از 10 نفر حتی با ماسک نیز حضور پیدا نکنید

کرونا در بوشهر| در جاهای شلوغ‌تر از 10 نفر حتی با ماسک نیز حضور پیدا نکنید

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 324 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

اعتمادآنلاین| سعید کشمیری با اعلام این خبر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 53 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر 210 مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته 31 مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 16 مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه چهار نفر از همشهریان عزیزمان روز چهارشنبه فوت‌شده‌اند که تست کرونای همه آن‌ها امروز مثبت اعلام‌ شده و در رده سنی 61 تا 80 سال هستند.

 

کشمیری اضافه کرد: یکی از فوت‌شدگان بدون بیماری زمینه‌ای و سه مورد فوت‌شده دیگر دارای بیماری‌های زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، آسم و سرطان بوده‌اند.

 

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه هم‌اکنون 63 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: از این تعداد در حال حاضر 25 مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

 

کشمیری افزود: اگر می‌خواهیم کرونا نگیریم باید سه اصل استفاده از ماسک، شستشو دست‌ها و فاصله اجتماعی را با هم رعایت کنیم.

 

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه ماسک بزنید و تبلیغ ماسک زدن بکنید، دست‌هایتان را با آب و صابون بشویید و به همه نیز توصیه کنید، خاطرنشان کرد: فاصله‌ها را رعایت کنید و در جاهای شلوغ‌تر از 10 نفر حتی با ماسک نیز حضور پیدا نکنید.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها