10/31/2020
شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹
ویروس کرونا| افسردگی کرونایی هم رو شد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ویروس کرونا| افسردگی کرونایی هم رو شد

ویروس کرونا علاوه بر آمار و ارقام ابتلا و مرگ‌ومیر، بر برخی حواشی‌ نیز دامن زده است؛ از خودکشی گرفته تا احکام قضایی مربوط به ویروس کرونا و تحولات اجتماعی این ویروس. حال در این میان برخی رسانه‌ها این اتقاق را افسردگی کرونایی نامیده‌اند.

اعتمادآنلاین| ویروس کرونا علاوه بر آمار و ارقام ابتلا و مرگ‌ومیر، بر برخی حواشی‌ نیز دامن زده است؛ از خودکشی گرفته تا احکام قضایی مربوط به ویروس کرونا و تحولات اجتماعی این ویروس. حال در این میان برخی رسانه‌ها این اتقاق را افسردگی کرونایی نامیده‌اند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، در همین راستا از مصر خبر رسید، یک معلم 44ساله از بیم تبعات اجتماعی و نگاه جامعه و اطرافیان به او به خاطر ابتلا به ویروس کرونا به شکل عجیبی دست خودکشی زده است.

 

روزنامه عربستانی عکاظ که این خبر را منتشر کرده نوشت: این مرد پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل مشخص شدن ابتلایش به ویروس کرونا ابتدا از بیمارستان گریخت.

 

این مرد بعد از دستگیری، تحویل خانواده‌اش شد تا آنها از او در منزل نگهداری کنند، اما در مسیر انتقال به خانه از خودرو در حال حرکت بیرون پرید و کشته شد.

 

به گفته اطرافیان، این فرد که معلم بود بعد از مشخص شدن ابتلایش به ویروس کرونا شرایط روحی بسیار بدی داشت و دچار افسردگی شدیدی شده بود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها