1/16/2021
شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹
رضایت استاندار تهران از رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هیات‌ها

رضایت استاندار تهران از رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هیات‌ها

همزمان با هفته دولت 107 پروژه شهرستان شهریار با اعتبار 440 میلیارد تومان با حضور استاندار تهران، وزیر ورزش و جوانان، فرماندار شهریار و جمعی از مسئولین لشکری و کشوری به بهره برداری رسید.

اعتمادآنلاین| انوشیروان محسنی بندپی در آیین بهره برداری از پروژه های شهرستان شهریار همزمان با هفته دولت در جمع خبرنگاران گفت: در پنجمین روز از هفته دولت باید یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گرامی بداریم همزمان با این ایام در شهرستان شهریار حضور پیدا کردیم و به حمدالله پروژه های خوبی به بهره برداری رسید.

 

وی افزود: در سطح شهرستان شهریار 107 پروژه با اعتبار 440 میلیارد تومان در هفته دولت به بهره برداری رسید که از جمله آنها پروژه استادیوم 5000 نفری در وحیدیه شهریار بود که با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید و همزمان کلنگ استخر دوقولو ویژه بانوان و آقایان در کنار همین پروژه بر زمین زده شد.

 

وی ادامه داد: در باغستان شهریار نیز سالن ورزشی با بهره گیری از استانداردهای روز به بهره برداری رسید؛ همچنین مجتمع تجاری-اداری در اندیشه با استانداردهای روز و با لحاظ استانداردهای ایمنی و فنی با هدف ارائه خدمات بهتر به شهروندان این محدوده به بهره برداری رسید. در سطح شهرستان شهریار پروژه های دیگری نیز در دست اقدام است که هریک بین 20 تا 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.

 

وی تاکید کرد: در آینده نزدیک چهار پروژه شاخص اتصال شهرستان شهریار به شبکه آب شرب سطحی، واگذاری زمین های شهرک صنعتی شهریار همزمان با تکمیل زیرساخت ها به عنوان یکی از مطالبات ویژه شهروندان شهریار، شرکت لبنی پالایش شیر و شرکت تولید کره در این شهرستان افتتاح خواهند شد تا شاهد خدمت رسانی بهتر در سطح این شهرستان باشیم.

 

استاندار تهران در پاسخ به سوالی درباره رعایت پروتکل های بهداشتی توسط هیات های مذهبی در ایام سوگواری امام حسین (ع) گفت: تا امروز با توجه به نظارتی که اعمال می شود مردم و متولیان هیات های مذهبی خوب رعایت کرده اند و امیدواریم این روند رعایت پروتکل های بهداشتی برای ایام سوگواری و در روزهای آینده ادامه پیدا کند تا علاوه بر بهره مندی از این ایام سلامت شهروندان نیز حفظ شود.

 

به گزارش ایسنا، در ادامه این مراسم طاهری فرماندار شهرستان شهریار نیز در جمع خبرنگاران با اشاره به وجود ظرفیت های بسیار در سطح این شهرستان گفت: همزمان با هفته دولت 107 پروژه با اعتبار 440 میلیارد تومان به بهره برداری رسید و به فاصله اندکی چهار پروژه شاخص دیگر در سطح شهرستان به بهره برداری می رسد که هریک از مطالبات گذشته شهروندان این شهرستان و گام موثری در جهت توسعه و رفع مشکلات این محدوده و مردم ان خواهد بود.

 

وی افزود: امیدواریم این پروژه ها با حضور رییس جمهور در شهرستان شهریار به بهره برداری برسد. بیمارستان امام خمینی (ره) یکی دیگر از پروژه هایی است که در سطح شهرستان در حال پیگیری است پروژه ای که 29 سال پیش کلنگ آن به زمین زده شد و در ابتدای دولت با 15 درصد پیشرفت تحویل گرفته شد. این پروژه پس از طی کردن پیشرفت 33 درصدی در سال 98 به متولی اصلی آن یعنی دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد و امروز پیشرفت فیزیکی 86 درصدی را پشت سر گذاشته و امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

 

طاهری تاکید کرد: این بیمارستان 313 تخت خوابی به علت اینکه سال ها در دست متولی اصلی آن یعنی دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت نبود با تاخیر در ساخت مواجه شده بود اما با پیگیری فرمانداری شهریار و واگذاری پروژه به متولی اصلی آن در حال حاضر پیشرفت خوبی را پشت سر گذاشته است.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها