10/25/2020
یکشنبه، ۰۴ آبان ۱۳۹۹
درباره فلسطین چانه‌زنی نمی‌کنیم
رهبر انصارالله یمن:

درباره فلسطین چانه‌زنی نمی‌کنیم

رهبر انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت عاشورای حسینی تاکید کرد: موضعمان در قبال فلسطین اصولی است و در این باره سازش و چانه زنی نمی‌کنیم.

اعتمادآنلاین| عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن در سخنرانی به مناسبت دهمین روز محرم گفت: موضع ما در مقابله با دشمن آمریکایی، سعودی، اماراتی یک موضع اصولی و جهاد مقدس است.

 

وی تاکید کرد: مردم یمن انتخابشان را درباره عدم پیوستن به اردوگاه نفاق که نظام های عربستان و امارات نماد و نماینده آن هستند، قطعی کرده اند.

 

وی افزود: گزینه ملتی که به استقلال و رهایی از وابستگی به دشمنان دست یابد ، رویکردی حسینی است که نمایانگر گسترش اسلام اصیل است.

 

الحوثی گفت: موضع ما در مقابله با تجاوزات بی رحمانه آمریکایی و سعودی و اماراتی، یک موضع اصولی و جهاد مقدس و وظیفه دینی ، بشردوستانه و ملی است.

 

رهبر انصارالله گفت: با توکل به خدا در مقابله با تهاجم، از هر سطح از چالش ها و میزان فداکاری ها ، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

 

وی تأکید کرد که مواضع انصارالله در مورد مسائل یمن که مهمترین آنها موضوعات فلسطین ، موضع علیه دشمن اسرائیلی و استکبار آمریکایی است ، "مواضع اصولی و سازش ناپذیر است.

 

وی همچنین بر همبستگی کشورش با مردم لبنان ، سوریه ، عراق و بحرین و ظلم به مسلمانان در برمه ، هند ، کشمیر و کشورهای مختلف جهان تأیید کرد.

 

الحوثی همه انواع عادی سازی و روابط با "اسرائیل" را تقبیح کرد.

 

پیش از این ، دفتر سیاسی جنبش انصارالله اعلام کرد: عادی سازی روابط میان امارات با اسرائیل خیانت به مساله فلسطین است.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها