1/16/2021
شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹
عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی دستگیر شد

عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی دستگیر شد

رئیس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان‌یافته پلیس فتا ناجا گفت: عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک 3 ساله به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی دستگیر شد.

اعتمادآنلاین| رئیس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان‌یافته پلیس فتا ناجا اعلام کرد: عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک 3 ساله به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی دستگیر شد.

 

سرهنگ "مصطفی نوروزی" با اعلام این خبر، اظهارداشت: در پی انتشار کلیپی مبنی بر وادار کردن استعمال مواد مخدر توسط پسر بچه 3 ساله در فضای مجازی که باعث جریحه‌دارشدن احساسات عمومی و واکنش کاربران به انتشار کلیپ مذکور شده بود، کارشناسان پلیس فتا تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز کردند.

 

وی افزد: در بررسی‌های فنی و کارشناسی صورت‌گرفته از سوی پلیس فتا، متهم در یکی از استان‌های کشور شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، فرد مذکور که پدر کودک است در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

 

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم پس از مواجه با ادله جرم ضمن اعتراف به بزه ارتکابی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

 

سرهنگ نوروزی خاطرنشان کرد: متهم؛ انگیزه اصلی خود را از این اقدام غیرانسانی، شوخی و سرگرمی در جمع خانوادگی اعلام و اقرار کرد که هرگز تصور نمی‌کردم این کلیپ که توسط یکی از اعضای خانواده تهیه و در فضای مجازی منتشرشده، واکنش منفی کاربران را به همراه داشته باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان‌یافته پلیس فتا ناجا در خاتمه به تمامی کاربران فضای مجازی توصیه کرد: از ارتکاب به اقدامات مشابه به دلایل مختلف از جمله جمع‌آوری فالور و بازدیدکننده خودداری کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک، آن را از طریق سایت رسمی پلیس فتا به نشانی www.cybre police.ir قسمت گزارشات مردمی منعکس کنند.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها