مرد مصری 6500 پوند بلعیده بود | اعتمادآنلاین
9/25/2020
جمعه، ۰۴ مهر ۱۳۹۹
دور دنیا | مرد مصری 6500 پوند بلعیده بود
«اعتمادآنلاین» از راهکار تازه برای نگهداری پول گزارش می‌دهد:

دور دنیا | مرد مصری 6500 پوند بلعیده بود

پزشکان بیمارستان دولتی «قصر العینی» مصر در یک عمل جراحی که مقدار 6 هزار و 500 پوند مصر (258 میلیون تومان) از شکم یک بیمار خارج کردند. در این عمل جراحی که چهار ساعت به طول انجامید انواع مختلف اسکناس از شکم این بیمار خارج شد.

اعتمادآنلاین| پزشکان مصری با انجام عمل جراحی چندساعته مقادیر هنگفتی اسکناس از شکم یک مرد خارج کردند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، پزشکان بیمارستان دولتی «قصر العینی» مصر در یک عمل جراحی که مقدار 6 هزار و 500 پوند مصر (258 میلیون تومان) از شکم یک بیمار خارج کردند.

 

روزنامه الوطن مصر خبر داد، در این عمل جراحی که چهار ساعت به طول انجامید انواع مختلف اسکناس از شکم این بیمار خارج شد، اما هنوز مشخص نیست چرا او دست به چنین کاری زده است.

 

به گفته یکی از پزشکان، این بیمار با علائم دل‌درد شدید به بیمارستان مراجعه کرد و بعد از عکسبرداری مشخص شد دچار التهاب شدید معده و روده است.

 

بعد از آن بود که پزشکان تصمیم گرفتند مرد را به اتاق عمل منتقل کنند و در جریان عمل جراحان با تعجب و شگفتی 6500 پوند مصر از داخل شکم او خارج کردند.

 

به نوشته رسانه‌ها، هرچند بلعیدن سکه و اسکناس یکی از حوادث رایج در بخش اورژانس بیمارستان‌ها محسوب می‌شود اما بلعیدن این حجم پول نقد و تبدیل شکم فرد به یک قلک بی‌سابقه بوده است.

 

پزشکان حاضر در اتاق عمل پس از جراحی، عکس‌های یادگاری با پول‌های کشف‌شده از داخل شکم این مرد را در شبکه‌های اجتماعی بارگذاری کردند.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها