10/31/2020
شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹
گرت بیل راهی منچستر می‌شود؟

گرت بیل راهی منچستر می‌شود؟

گرث بیل از پیوستن قرضی به منچستریونایتد استقبال می‌کند، این در حالی است که منچستریونایتد پس از به بن‌بست خوردن مذاکراتش برای به خدمت گرفتن جیدون سانچو از بوروسیا دورتموند، اکنون به دنبال یافتن گزینه‌ای دیگر است.

اعتمادآنلاین| آینده گرث بیل در رئال مادرید همچنان در هاله‌ای از ابهام است و گفته می‌شود مدیران این باشگاه اسپانیایی به دنبال انتقال او به تیمی دیگر حتی به صورت قرضی هستند تا از شر پرداخت دستمزد هفتگی 600 هزار یورویی به این بال ولزی خلاص شوند. اکنون خبر می‌رسد که بازیکن موردغضب رئال مادرید شاید در این تابستان راهی منچستریونایتد شود.

 

نشریه «تایمز» انگلیس گزارش داد گرث بیل از پیوستن قرضی به منچستریونایتد استقبال می‌کند، این در حالی است که منچستریونایتد پس از به بن‌بست خوردن مذاکراتش برای به خدمت گرفتن جیدون سانچو از بوروسیا دورتموند، اکنون به دنبال یافتن گزینه‌ای دیگر برای تقویت تیم تحت هدایت اولگنار سولسشایر است.

 

طبق این گزارش، توافق احتمالی دو باشگاه منچستریونایتد و رئال مادرید برای انتقال قرضی گرث بیل به اولدترافورد البته باید مورد موافقت این بال ولزی هم قرار بگیرد، چون او می‌خواهد در صورت انتقال به منچستریونایتد همچنان دستمزد سالیانه 15 میلیون یورویی‌اش پس از کسر مالیات را دریافت کند.

 

منچستریونایتد در ماه‌های اخیر تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن جیدون سانچو از بوروسیا دورتموند کرد، اما عدم توافق مالی طرفین بر سر انتقال این هافبک انگلیسی به جمع شیاطین سرخ، مذاکرات را به بن‌بست کشاند. منچستریونایتد نمی‌خواهد رقمی بیش از 80 میلیون یورو برای جذب سانچو 20 ساله بپردازد که این 40 میلیون یورو کمتر از رقم درخواستی باشگاه دورتموند برای فروش این بازیکن است.

 

نشریه اسپانیایی «مارکا» هم اخیراً مدعی شده بود زین‌الدین زیدان که رابطه خیلی خوبی با گرث بیل ندارد، به مدیران باشگاه رئال مادرید تأکید کرده است که این بازیکن باید در تابستان سال جاری از جمع کهکشانی‌ها جدا و به باشگاهی دیگر واگذار شود.

 

گرث بیل که در سال 2013 با قراردادی شش ساله به ارزش 100 میلیون یورو (85.3 میلیون پوند) از تاتنهام به جمع سفیدپوشان مادریدی پیوست، عملکردش در این تیم پر فراز و نشیب بوده است، هرچند نباید نقش مصدومیت‌های پی‌درپی او را هم در این بین نادیده گرفت.

 

او فصل اخیر هم نقش پررنگی در تیم تحت هدایت زین‌الدین زیدان نداشت و تنها در 20 بازی از رقابت‌های مختلف برای رئالی‌ها به میدان رفت و آمار سه گل زده و دو پاس گل را از خود برجای گذاشت.

 

ملی‌پوش ولزی رئال که گفته است اگر از لیگ برتر انگلیس پیشنهاد داشته باشد به آن فکر خواهد کرد، پیش از این مورد توجه باشگاه‌هایی همچون چلسی و تاتنهام هم قرار داشت.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها