پاسخ خبرگزاری برنا به تکذیب خبر صدور شناسنامه فرزندان نامشروع + فایل صوتی | اعتمادآنلاین
9/28/2020
دوشنبه، ۰۷ مهر ۱۳۹۹
پاسخ خبرگزاری برنا به تکذیب خبر صدور شناسنامه فرزندان نامشروع + فایل صوتی

پاسخ خبرگزاری برنا به تکذیب خبر صدور شناسنامه فرزندان نامشروع + فایل صوتی

خبرگزاری برنا به دلیل تکذیب یکی از اخبار خود در رابطه با صدور شناسنامه برای فرزندان حاصل از روابط نامشروع فایل صوتی این مصاحبه را منتشر کرد. 

اعتمادآنلاین| خبرگزاری برنا به دلیل تکذیب یکی از اخبار خود در رابطه با صدور شناسنامه برای فرزندان حاصل از روابط نامشروع فایل صوتی این مصاحبه را منتشر کرد.
 
صبح امروز خبری مبنی بر فرزندان نامشروع هم شناسنامه دریافت می‌کنند. صدور شناسنامه با نام فرضی پدر برای فرزندان حاصل از روابط نامشروع در سایت خبرگزاری برنا منتشر کرد.

 

در متن این خبر آمده بود که «سیف‌الله ابوترابی، سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به صدور شناسنامه برای فرزندان حاصل از روابط نامشروع گفت: فرزندانی که پدر مشخص ندارند و حاصل رابطه نامشروع هستند، مادر آنها باید به دادگاه مراجعه کرده تا پس از صدور حکم توسط دادستان، سازمان ثبت احوال شناسنامه صادر کند.»

 

 

در این رابطه یکی از خبرگزاری‌‌ها مدعی شده که این خبر تکذیب شده است بر این اساس خبرگزاری برنا به دلیل تنویر افکار عمومی و جلب اعتماد مخاطبین فایل صوتی را در ادامه منتشر می کند.

 

 

در ادامه طی تماس با سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور، او خبر برنا را مورد تائید قرار داد و ادعای برخی رسانه‌‌ها را درخصوص تکذیب این خبر رد کرد که فایل این تائید نیز در دسترس مخاطبین قرار می گیرد.

 

 

منبع: برنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها