10/22/2020
پنج شنبه، ۰۱ آبان ۱۳۹۹
ویروس کرونا | نمایندگان مجلس کویت در شیوع ویروس کرونا نقش داشتند؟
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

ویروس کرونا | نمایندگان مجلس کویت در شیوع ویروس کرونا نقش داشتند؟

یکی از نمایندگان مجلس کویت ادعا کرد نمایندگان این مجلس از جمله عوامل شیوع و انتشار ویروس کرونا محسوب می‌شوند.

اعتمادآنلاین| یکی از نمایندگان مجلس کویت ادعا کرد نمایندگان این مجلس از جمله عوامل شیوع و انتشار ویروس کرونا محسوب می‌شوند.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های کویت به نقل از «صفاء الهاشم» عضو جنجالی مجلس کویت نوشتند، او تمامی شیوه‌نامه‌های مربوط به جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا را رعایت کرده است اما به دلیل بی‌مبالاتی دیگر اعضای مجلس امت، شماری از همکارانش بیمار شده‌اند.

 

الهاشم بعد از اعلام ابتلایش به ویروس کرونا در صفحه توییتر خود نوشت: من به تمامی شیوه‌نامه‌های مربوط به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا عمل کرده‌ام بی‌مبالاتی همکارانم در مجلس امت باعث شیوع هرچه بیشتر این ویروس شده است.

 

او ضمن ابراز عصبانیت از بی‌توجهی نمایندگان نوشت: آنها توجه زیادی به این امر از خود نشان ندادند همچنین برخی از آنها می‌دانستند که به ویروس کرونا مبتلا هستند اما در صحن مجلس حاضر شدند تا جان ما و خانوادهایمان به خطر بیفتد.

 

گفتنی است هفته گذشته مرزوق الغانم رئیس مجلس امت کویت اعلام کرد دست‌کم پنج نماینده به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، او به همین دلیل جلسات مجلس را برای یک هفته تعطیل و دستور انجام آزمایش از تمامی اعضای مجلس را صادر کرد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها