10/26/2020
دوشنبه، ۰۵ آبان ۱۳۹۹
خوب است که من با پوتین کنار می آیم
ترامپ:

خوب است که من با پوتین کنار می آیم

رئیس‌جمهوری آمریکا از این که کسی از او به خاطر تلاشش برای داشتن روابط خوب با ولادیمیر پوتین انتقاد کند، اظهار تعجب کرد.

اعتمادآنلاین| به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در یک سخنرانی انتخاباتی در مینه‌سوتا، با اشاره به روابطش با همتای روس خود، اظهار کرد: این که رابطه داشته باشیم، مشکلی ندارد. شما مجبور نیستید جنگ راه بیندازید. ما مجبور نیستیم سربازان بزرگمان را از دست بدهیم. مجبور به این مسائل نیستیم. این خوب است که من با پوتین کنار بیایم. یک شخصی گفت، او خیلی خوب با پوتین کنار می‌آید و من به خودم گفتم آیا چنین چیزی، خوب نیست؟ آیا این بد است؟

 

ترامپ با اشاره به ادعاهای اخیر کریستوفر رای، رییس اف.بی.آی درباره مداخله روسیه در انتخابات آمریکا، خاطرنشان کرد: باز شروع شد! روسیه، روسیه، روسیه. چین چطور؟ کره‌شمالی چطور؟ ایران چطور؟ آنها نام هیچ کس دیگری را نمی‌آورند. به نظر می رسد که داستان فقط مربوط به روسیه است.

 

رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه به خودش اشاره کرده و گفت: میلیون‌ها تماس تلفنی برقرار شد که حتی یکی از آنها به روسیه نبود. میلیون‌ها تماس تلفنی دریافت شد که حتی یکی از آنها از جانب روسیه نبود.

 

ترامپ گفت، هیچ کس مثل او با وضع تحریم‌ علیه روسیه، با مسکو سرسختانه برخورد نکرده است.

 

این اظهارات ترامپ در حالی مطرح شد که آمریکا قبلا روسیه را متهم به مداخله در فرآیندهای سیاسی خود به ویژه در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 کرده است؛ در حالی که مسکو این اتهامات را رد کرده است.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها