10/25/2020
یکشنبه، ۰۴ آبان ۱۳۹۹
زنان وزنه‌بردار ایرانی زودتر از مردان به اردو می‌روند

زنان وزنه‌بردار ایرانی زودتر از مردان به اردو می‌روند

اکبر خورشیدی ناظر فنی تیم ملی وزنه‌برداری زنان ایران گفت: سلامتی ورزشکاران برای ما در اولویت  است و اگر شرایط مناسب باشد امکان دارد که حتی اردوی دختران زودتر از تیم ملی مردان آغاز شود.

اعتمادآنلاین| دختران وزنه بردار همانند تیم ملی مردان مجبور شدند از اسفند سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا به خانه های خود بروند. پس از انتقاد هایی که به فدراسیون وارد شد  که چرا وزنه برداری بر خلاف بقیه رشته های المپیکی در تکاپوی برگزاری اردو نیست، قرار شد تیم مردان اردوی خود را از آبان آغاز کند اما تیم بانوان هم دست به کار شده و می خواهد اردوهای خود را دوباره از سر بگیرد. 

 

اکبر خورشیدی در مورد تصمیم به برگزاری اردو تیم ملی وزنه برداری بانوان بیان کرد: سلامتی ورزشکاران برای ما در اولویت  است و اگر شرایط از مناسب باشد امکان دارد که حتی اردوی دختران زودتر از تیم ملی مردان آغاز شود و رییس فدراسیون هم چراغ سبز نشان داده است. 

 

او ادامه داد: البته قرار است نشستی را در این مورد داشته باشیم. نظر ما بر این است که تعداد کم و به صورت چرخشی به اردو دعوت کنیم چرا که نوجوانان را هم مد نظر داریم به اردو بیایند. اردوی بلند مدت هم برای رده نوجوانان سنگین است به ویژه اینکه که هنوز مسابقه ای هم نیست. امکان دارد حتی بخواهیم اردو را به استان های دیگر ببریم و همه این موارد در نشستی که داریم مشخص خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها