10/21/2020
چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹
ناراحتی حسن تفتیان از مدیران فدراسیون دوومیدانی ایران

ناراحتی حسن تفتیان از مدیران فدراسیون دوومیدانی ایران

مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی 20 مهرماه برگزار می‌شود و احسان حدادی، مهدی پیرجهان و ریحانه مبینی به عنوان نماینده ورزشکاران در این مجمع شرکت می‌کنند.  

اعتمادآنلاین| حسن تفتیان، المپین ایران در ماده دوی 100 متر به لیست نماینده ورزشکاران انتقاد کرد و گفت: جای تعجب و سوال دارد که عضو نماینده ورزشکاران نیستم چون در حال حاضر تنها من و آقای حدادی سهمیه المپیک توکیو را کسب کرده‌ایم. علاوه بر این از سال 2010 ورودی تمام مسابقات جهانی را کسب کرده‌ام، 10 سال است که در سطح جهان فعالیت می‌کنم در 4 دوره قهرمانی جهانی شرکت کرده‌ام و برای اولین بار فینالیست دنیا شده‌ام. همچنین 15 سال است که عضو تیم ملی هستم و جزو چند نفر محدودی هستم که طلای قهرمانی آسیا را به دست آورده‌ام. با این تفاسیر خیلی جای تعجب داشت که من را به مجمع دعوت نکردند.

 

او در ادامه افزود: اعضایی که انتخاب می‌شوند نماینده ورزشکاران هستند و وظیفه دارند که به فرد مورد نظر تمام ورزشکاران رای بدهند که این موضوع نیازمند تجربه و سابقه‌ در دوومیدانی است. از نظر فنی المپیکی هستم، سابقه بیشتری دارم و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی از دانشگاه تهران هستم و جای تعجب داشت که بر اساس چه دیدگاهی دوستان شخص دیگری را انتخاب کردند.  

 

تفتیان در پایان گفت: نمی‌دانم دلیل این انتخاب چیست و برای من هم جای سوال و تعجب دارد، خیلی دوست دارم، بدانم که با چه ملاک و دلیلی این انتخاب انجام شده است.  

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها