12/4/2020
جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹
برای همیشه کشتی را کنار می‌گذارم
دارنده مدال طلای آلیش جهان:

برای همیشه کشتی را کنار می‌گذارم

قهرمان کشتی آلیش جهان با بیان اینکه برای همیشه کشتی را کنار می‌گذارم، گفت: از برخی مسائل دلگیر هستم و برای همین موضوع از کشتی خداحافظی خواهم کرد.

اعتمادآنلاین| هانیه عاشوری مدال طلای مسابقات جهانی قزاقستان در وزن به اضافه 75 کیلوگرم  و مدال برنز مسابقات عشایری جهان در قرقیزستان را در کارنامه دارد.

 

وی اظهار داشت: در این مدت به دلیل آسیب دیدگی کتف و مچ پای چپ نتوانستم تمرینی داشته باشم و به فیزیوتراپی می‌رفتم، قصد جراحی داشتم اما پزشک عنوان کرد که فعلا نیازی نیست جراحی کنم و با فیزیوتراپی بهبود می‌یابم.

 

قهرمان کشتی آلیش جهان با اشاره به اینکه قصد دارم تا از کشتی خداحافظی کنم گفت: از برخی مسائل خسته شده ام و به همین دلیل تصمیم به خداحافظی گرفتم.

 

وی اضافه کرد: مربی اختصاصی را با هزینه خودم گرفتم و از رییس هیات کرمانشاه خواستم تا یک سالن تمرینی و خوابگاه را به مدت یک هفته یا 10 روز در اختیارم بگذارد اما او رضایت نداد و گفت بهتر است به خانه بروم و استراحت کنم. 

 

عاشوری یادآور شد: من ساکن اسلام آباد غرب هستم و به دلیل نبود امکانات باید در کرمانشاه تمرین کنم. واقعا مسوولان هیات استان رسیدگی نمی‌کنند. با این شرایط وضعیت کشتی زنان را خیلی بد می‌بینم و اگر این شرایط بهتر نشود متاسفانه نمی‌توانم در کشتی بمانم.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها