10/30/2020
جمعه، ۰۹ آبان ۱۳۹۹
حذف و حسرت بزرگ برای رقیب شکست خورده پرسپولیس
روزنامه قطری الوطن نوشت:

حذف و حسرت بزرگ برای رقیب شکست خورده پرسپولیس

روزنامه قطری الوطن به انتقاد از عملکرد السد بعد از شکست برابر پرسپولیس پرداخت و حذف این تیم را از لیگ قهرمانان آسیا عجیب دانست.

اعتمادآنلاین| السد در دیدار برابر پرسپولیس با یک گل تن به شکست داد و از دور رقابت ها حذف شد. السد امید نخست قطر برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا بود آن هم باتوجه به میزبانی که قطر در این رقابت ها داشت اما این تیم پرستاره با مربی بزرگ خود بازی را برابر پرسپولیس واگذار کرد.

 

الوطن در این باره نوشت: پرسپولیس نظر تاکتیکی برتر از السد بود و همین باعث شد تا به دور بعد راه پیدا کند. بازیکنان پرسپولیس به خوبی دستورات سرمربی تیم را در میدان اجرا کردند اما السد اصلا برندگی و جنگندگی لازم را نداشت و بازیکنان این تیم در میدان سنگین بودند و آنچنان که بایسته و شایسته بود ظاهر نشدند.

 

در ادامه گزارش آمده است: نه بازیکنان السد انگیزه لازم را داشتند و نه سرمربی تیم از هوش و ذکاوت برخوردار بود. السد آماتور بود و از امکانات زیادی که داشت استفاده نکرد. السد با این بازیکنان بزرگ و نام آشنایی که داشت از شانس های اصلی قهرمانی بود اما این تیم خود و هوادارانش را خوار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت. هیچ کس انتظار رقم خوردن این سناریو را نداشت. بعد از حذف ناباورانه الدحیل همه امیدها به السد بود اما این تیم هم ناامید کننده بود. این بار لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی خاص و استثنایی برگزار شد و همه چیز مهیا بود تا یک نماینده از قطر قهرمان شود اما السد هم به شکل عجیبی حذف شد.

 

بسیار امیدوار بودیم که یکی از دو نماینده پرستاره ما قهرمان شوند اما اینگونه نشد.

 

الوطن در ادامه نوشت: السد باتوجه به جذب فوق ستاره‌ای مثل کاسورلا امید نخست قهرمانی بود. این تیم در مرحله گروهی بهترین بود و 14 گل به ثمر رساند اما مشکلات دفاعی همچنان که در مرحله گروهی در تیم مشهود بود کار دست شاگردان ژاوی داد. از همان ابتدای بازی معلوم بود که پرسپولیس به دنبال پیروزی روی توپ های بلند و ضد حملات است. السد حمله می کرد و پرسپولیس دفاع می کرد و چشم به ضد حملات دوخته بود و این سبک بازی تیم جواب داد. تیر دروازه سه بار (طبق ادعای روزنامه قطری) السد را نجات داد اما ژاوی اشتباهات تیمش را برطرف نکرد و در نهایت السد شکست عجیبی را متحمل و حذف شد. ژاوی تصمیمات درستی در این دیدار نگرفت و روی گل پرسپولیس به وضوح بازیکنان السد اشتباه کردند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها