10/30/2020
جمعه، ۰۹ آبان ۱۳۹۹
رای اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی صمت بلوغ سیاسی نظام جمهوری را نشان داد
حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:

رای اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی صمت بلوغ سیاسی نظام جمهوری را نشان داد

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: با رای اعتماد امروز مجلس به وزیر پیشنهادی صمت باری دیگر جلوه‌ای از همدلی، همکاری و درک مشترک دولت و مجلس رقم خورد و برگ سبز دیگری به کارنامه نظام جمهوری اسلامی افزوده شد و بلوغ سیاسی نظام جمهوری را بار دیگر نشان داد.

اعتمادآنلاین| معاون پارلمانی رئیس جمهورگفت: امروز جلوه دیگری از همکاری مجلس و دولت برای حل مشکلات مردم رقم خورد.

 

حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور در مورد جلسه امروز مجلس و رای اعتماد نمایندگان مردم به وزیر پیشنهادی صمت، گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی، نواب رئیس، هیات‌رئیسه و همه نمایندگان مجلس که با اختصاص وقت و بررسی دقیق و مسئولانه صلاحیت وزیر پیشنهادی صمت جناب آقای رزم حسینی را بررسی و با رای اعتماد به ایشان در شرایط سخت اقتصادی و بیماری کرونا به یاری دولت شتافتند تا انشاالله در فضای همدلی، تعامل و همراهی دولت و مجلس گام‌های موثرتر برای خدمت به مردم عزیز و شریف ایران اسلامی برداریم صمیمانه سپاسگزارم.

 

وی تصریح کرد: در روزگاری که هیات حاکمه آمریکا جنگ اقتصادی علیه جمهوری اسلامی را شروع نموده است، تکمیل تیم اقتصادی دولت و ترمیم کابینه اقدامی بسیار موثر و کارگشا خواهد بود.

 

امیری اظهار داشت: امروز انتظار مردم عزیزمان که شرایط بسیار سختی را در حوزه معیشت و اقتصاد ناشی از تحریم‌های ظالمانه نظاره‌گرند و با صبوری تحمل می‌نمایند از دولت و مجلس، همکاری و همدلی در جهت رفع مشکلات است که با رای اعتماد امروز مجلس به وزیر پیشنهادی صمت باری دیگر جلوه‌ای از همدلی، همکاری و درک مشترک دولت و مجلس رقم خورد و برگ سبز دیگری به کارنامه نظام جمهوری اسلامی افزوده شد و بلوغ سیاسی نظام جمهوری را بار دیگر نشان داد.

 

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تاکید کرد: در سالی که به ابتکار رهبر فرزانه‌مان سال جهش تولید نام‌گذاری شده است، امید که بتوانیم اقدامات موثر در راستای منویات معظم له در سایه این همدلی و تعامل برداریم.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها