10/28/2020
چهارشنبه، ۰۷ آبان ۱۳۹۹
مجری اولین مناظره ترامپ و بایدن کیست؟

مجری اولین مناظره ترامپ و بایدن کیست؟

مجری اولین مناظره ترامپ و بایدن مشخص شده که فردی جالب و باسابقه است.

اعتمادآنلاین| مجری اولین مناظره ترامپ و بایدن مشخص شده که فردی جالب و باسابقه است.


اولین مناظره ریاست جمهوری - سه‌شنبه 29 سپتامبر 2020 (ساعت 4:30 صبح چهارشنبه به وقت تهران)

 
مکان: دانشگاه «کیس وسترن رزرو و کلینیک» کلیولند در شهر کلیولند ایالت اوهایو

 

میزبان: کریس والاس

 

مجری برنامه کیست؟

 

«کریس والاس» مجری برنامه «اخبار یکشنبه فاکس»، خبرنگار سیاسی کارکشته‌ای است که همچنین در اوایل فعالیت حرفه‌ای خود برای شبکه‌‌های «ان ‌بی ‌سی و ای ‌بی‌ سی» به عنوان خبرنگار کاخ سفید و مجری برنامه‌‌های «دیدار با اصحاب رسانه» و «خط شب» کار کرده است. 

 

او که 17 سال گذشته را در شبکه خبری فاکس مشغول بوده است، تقریبا درباره تمام رویدادهای مهم سیاسی این دوره کار کرده و به عنوان مصاحبه‌‌کننده‌‌ای دقیق و سرسخت شناخته می ‌شود. او بعد از انتخاب باراک اوباما و دونالد ترامپ به ریاست جمهوری، توانست اولین مصاحبه شبکه خود با آنها را انجام دهد.

 

والاس برای مصاحبه خود با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه در ژوئیه 2018 جایزه بهترین مصاحبه زنده جوایز امی را از آن خود کرد. او در این مصاحبه از پوتین پرسید چرا بسیاری از مخالفان او با سرنوشت مرگ مواجه می‌ شوند.

 

در انتخابات ریاست جمهوری 2016، والاس در کنار «برت بایر و مگان کلی» میزبان یکی از مناظرات دوره مقدماتی حزب جمهوری ‌خواه بود و بعد از آن، به عنوان میزبان سومین مناظره ریاست جمهوری انتخاب شد.

 

مناظره 19 اکتبر 2016 میان کاندیداها، دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، اولین باری بود که این مجری شبکه خبری فاکس میزبانی مناظره‌‌ای برای انتخابات سراسری را برعهده داشت.

 

والاس برای سوالات سخت خود از هر دو کاندیدا، مورد ستایش کارشناسان هر دو حزب قرار گرفت و یکی از مفسران سیاسی او را «یکی از بهترین اشخاص در این کار» توصیف کرد.

 

طی ریاست جمهوری ترامپ و در حالی که شبکه خبری فاکس به دلیل ستایش بی‌‌ چون و چرا از رئیس جمهور در تمام برنامه ‌های خود، به استهزاء لقب «تلویزیون دولتی» گرفته است، والاس شهرت و اعتبار خود را به عنوان یک روزنامه‌نگار حرفه‌‌ای حفظ کرد. او اقدامات دولت را مورد سوال قرار داده است و نکات مورد نظر مفسران جمهوری‌خواه را، هم در طول مراسم رسیدگی و تایید قاضی «برت کاوانا» برای دیوان عالی، و هم طی استیضاح ترامپ، به چالش کشیده است.

 

در تازه‌‌ترین مورد که یکی از مصاحبه‌‌های فاجعه‌ بار کاخ سفید در تابستان 2020 بود، والاس در 19 ژوئیه در مقابل ترامپ نشست تا درباره طیف متعددی از مسائل بحث و گفت‌وگو کنند. او برای درستی ‌سنجی همزمان اظهارات رئیس جمهور در طول مصاحبه و پاسخگو نگاه داشتن او برای اقدامات دولتش، مورد ستایش همکارانش در رسانه ‌ها، مفسران سیاسی، و به طور کل کاربران شبکه‌‌های اجتماعی قرار گرفت.

 

والاس شش موضوع را برای اولین مناظره ریاست جمهوری 2020 انتخاب کرده است که هر یک 15 دقیقه را به خود اختصاص خواهد داد: سابقه ترامپ و بایدن، دیوان عالی، کووید19، اقتصاد، درگیری‌‌های نژادی و خشونت در شهرها، و صحت و سلامت انتخابات.

 

منبع: جماران

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها