4/10/2021
شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
مراقب باشید یک مستخدم جای رئیس شورا را نگیرد
کنایه معنادار عباس عبدی به اصولگرایان:

مراقب باشید یک مستخدم جای رئیس شورا را نگیرد

تحلیلگر مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود با کنایه به اصولگرایان نوشت: «قابل توجه اصولگرایان. مواظب باشید مرتکب اشتباه این آقا در روسیه نشوید. از ما گفتن.

اعتمادآنلاین| عباس عبدی در کانال تلگرامی خود با کنایه به اصولگرایان نوشت: «یک زن مستخدم که دفتر شورای محلی را در روستای 'پووالیخینو' در شمال شرق مسکو تمیز می‌کرد، در انتخابات محلی رقیب خود و رئیسش را شکست داد!»


عباس عبدی، تحلیلگر مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: «قابل توجه اصولگرایان. مواظب باشید مرتکب اشتباه این آقا در روسیه نشوید. از ما گفتن.

 

در انتخابات محلی روسیه نظافتچی جای رئیس شورا را گرفت!

 

یک زن مستخدم که دفتر شورای محلی را در روستای 'پووالیخینو' در شمال شرق مسکو تمیز می‌کرد، در انتخابات محلی رقیب خود و رئیسش را شکست داد. 

 

مارینا اودگادسکایا که 35 ساله است، از فردا جارو را کنار می‌گذارد و پشت میزی می‌نشیند که چهار سال تمیزش می‌کرده است. ‌

 

در انتخابات محلی ماه گذشته، چون رقیبی برای نیکولای لوکتف، نماینده حزب طرفدار ولادیمیر پوتین، در روستا پیدا نشده بود، آقای لوکتف از نظافت‌چی دفتر می‌خواهد که نامزد شود تا شرایط برگزاری انتخابات با دست‌کم دو نامزد فراهم شود. ‌

 

اما آقای لوکتف انتظار نداشت که نظافت‌چی او رای بیاورد و او را شکست دهد. ‌

 

خانم اودگاسکایا هم که نه تبلیغی کرده بود و نه مبارزه انتخاباتی راه انداخته بود، از این نتیجه متعجب شده است. 

 

حالا مارینا اودگادسکایا، با به دست آوردن 62 درصد آرا به قدرت رسیده، از فردا که قسم می‌خورد باید سی روستای منطقه را که 242 نفر جمعیت دارد، مدیریت کند.»

 

منبع: خبرآنلاین

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها