1/23/2021
شنبه، ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
دیدار رییس کل دیوان محاسبات کشور با مدیران سرخابی‌ها

دیدار رییس کل دیوان محاسبات کشور با مدیران سرخابی‌ها

رییس کل دیوان محاسبات کشور، میزبان مهدی رسول‌پناه، سرپرست و رئیس هیات‌مدیره باشگاه‌ پرسپولیس و احمد مددی، سرپرست باشگاه استقلال بود تا درباره مسایل و مشکلات این 2 باشگاه تبادل نظر کنند.

اعتمادآنلاین| رییس کل دیوان محاسبات کشور با مسئولان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال دیدار و تبادل نظر کرد.


مهرداد بذرپاش، رییس کل دیوان محاسبات کشور، میزبان مهدی رسول‌پناه سرپرست و رئیس هیات‌مدیره باشگاه‌ پرسپولیس و احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال بود تا درباره مسایل و مشکلات این 2 باشگاه تبادل نظر کنند.

 

بذرپاش اعلام کرد: دیوان محاسبات از هیچ کمکی برای توسعه باشگاهها در چارچوب ضوابط قانونی دریغ نمی‌کند تا در اجرای قانون، انجام بهتر امور، افزایش بهره‌وری و حفظ سرمایه‌های عمومی کشور، یار و یاور مدیران و سازمان‌ها باشد.

 

در این جلسه، ضمن تاکید بر نقش نظارتی دیوان محاسبات در اجرای قانون و حفظ سرمایه‌های باشگاه‌ها، مقرر شد با توجه به تنگناهای موجود که موجب اختلال در انجام امور و در نتیجه اتلاف سرمایه‌های مادی و معنوی در فوتبال و به ویژه این 2 باشگاه دولتی شده، با نظر متخصصین و همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌ای از معاونین و مشاوران دیوان محاسبات کشور نسبت به ارایه راهکارهای قانونی برای باشگاه‌های ورزشی، به خصوص پرسپولیس و استقلال فعال شود.

 

در پایان، با دستور رئیس دیوان محاسبات، حساب باشگاه پرسپولیس که هفته گذشته مسدود شده بود باز شد.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها