4/10/2021
شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
دولت و سازمان هواپیمایی هیچ نقشی در افزایش قیمت بلیت هواپیما ندارند!
تورج دهقانی زنگنه، زنگنه معاون وزیر راه:

دولت و سازمان هواپیمایی هیچ نقشی در افزایش قیمت بلیت هواپیما ندارند!

معاون وزیر راه در واکنش به افزایش قیمت بلیت هواپیما از اول آبان ماه امسال، گفت: نه دولت و نه سازمان هواپیمایی کشوری هیچ دخالتی در افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی ندارند.

اعتمادآنلاین| معاون وزیر راه با تاکید بر اینکه دولت و سازمان هواپیمایی کشوری هیچ دخالتی در نرخ گذاری بلیت هواپیما ندارند، گفت: از اول آبان 99 ایرلاین‌ها ملزم به استفاده 50 و 60 درصدی ظرفیت هواپیما هستند.


تورج دهقانی زنگنه در واکنش به افزایش قیمت بلیت هواپیما از اول آبان ماه امسال، اظهار کرد: نه دولت و نه سازمان هواپیمایی کشوری هیچ دخالتی در افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی ندارند.

 

وی با بیان این که سازمان هواپیمایی به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ کرده که از اول آبان ماه هواپیما باید با ظرفیت 50 و 60 درصدی پرواز کند، افزود: ایرلاین‌ها، انجمن شرکت‌های هواپیمایی دارند و براساس بخشنامه 50 و 60 درصدی و همچنین قیمت دلار، برای آنها نرخ‌های جدید را تعیین کرده است.

 

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید مجدد بر این که دولت و سازمان هواپیمایی کشوری در نرخ‌گذاری بلیت پروازها هیچ دخالتی ندارند، تصریح کرد: در زمان حاضر قیمت بلیت تهران-مشهد حدود 600 هزار تومان است که در نرخنامه جدید نیز همین رقم درج شده است.

 

به گزارش تسنیم، بر اساس نرخنامه جدید انجمن شرکت‌های هواپیمایی همزمان با کاهش استفاده از ظرفیت هواپیما، قیمت بلیت پروازهای داخلی 155 درصد افزایش می یابد.

 

منبع: تسنیم

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها