12/1/2020
سه شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹
دور دنیا | میلیونر خودساخته بریتانیایی چگونه کارشکنی بانک را تلافی کرد؟
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

دور دنیا | میلیونر خودساخته بریتانیایی چگونه کارشکنی بانک را تلافی کرد؟

یک میلیونر خودساخته بریتانیایی به روش خاص خود از شعبه بانکی که در آغاز فعالیت تجاری‌اش برای او مانع‌تراشی کرده و به او وام نداده بود انتقام سختی گرفت.

اعتمادآنلاین| یک میلیونر خودساخته بریتانیایی به روش خاص خود از شعبه بانکی که در آغاز فعالیت تجاری‌اش برای او مانع‌تراشی کرده و به او وام نداده بود انتقام سختی گرفت.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، دیلی‌میل خبر داد، آدام دایرینگ زمانی که سال 2002 برای شروع فعالیت‌های خود از شعبه بانک «آربی‌اس» در شهر آرمستون درخواست مبلغ 10 هزار پوند وام کرده بود، با مخالفت بانک مواجه شد.

 

اما او ناامید نشد و کار خود را از یک دفتر بدون هیچ اثاثه‌ای آغاز کرد تا  شرکتش را واقعاً از صفر بنا گذارد و سپس موفق شد در سال 2014 آن را به قیمت پنج میلیون دلار به فروش برساند.

 

او که اکنون 39ساله است پنج شرکت به ارزش میلیون‌ها دلار در مالکیت خود دارد، اما هنوز نتوانسته بی‌اعتنایی بانک نسبت به خود را فراموش کند، پس تصمیم گرفت از آن انتقام بگیرد.

 

داستان از این قرار است که مرد ساختمان بانک مزبور را به مبلغ 450 هزار پوند خرید و برای جبران ضربه روحی‌ای که در آن دوران به او وارد شده بود به یک مغازه خرده‌فروشی تبدیلش کرد.

 

آدام ماجرا را این‌گونه روایت می‌کند: من آن زمان فقط 21ساله بودم. برنامه‌هایم را به مدیر بانک دادم و درخواست 10 هزار پوند کردم، اما مدیر بانک اصلاً اعتنایی به برنامه‌هایم نکرد. به همین خاطر من چهار ماه کامل روی زمین نشستم و با مشتریانم تماس گرفتم چون پول تهیه میز و صندلی هم نداشتم. ماه‌های اول کارم بسیار سخت و دشوار گذشت و حتی نمی‌دانستم که قادر به پرداخت قبض‌ها و هزینه‌های جاری هستم یا خیر. حال با خرید ساختمان این بانک به داستان مخالفت این بانک با پرداخت وام پایان می‌دهم و به آنها نشان می‌دهم که من به خودم ایمان داشتم.

 

او می‌گوید قصد دارد با کمی تغییر در ساختمان بانک، آن را به هشت آپارتمان و یک مغازه تبدیل کند.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها