12/5/2020
شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹
کارگزاران هنوز به طور رسمی وارد انتخاب ریاست جمهوری نشده است
سید حسین مرعشی:

کارگزاران هنوز به طور رسمی وارد انتخاب ریاست جمهوری نشده است

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: حزب کارگزاران هنوز به طور رسمی وارد انتخاب ریاست جمهوری و مصادیق آن نشده، اما چندین نامزد در دورن خود می‌تواند معرفی کند.

اعتمادآنلاین| سید حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی درباره آخرین برنامه‌های انتخاباتی حزب متبوع خود گفت: حزب کارگزاران هنوز به طور رسمی وارد انتخاب ریاست جمهوری و مصادیق آن نشده، اما چندین نامزد در دورن خود می‌تواند معرفی کند.

 

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ادامه داد: برای مثال افرادی نظیر اسحاق جهانگیری، محسن هاشمی، عبدالناصر همتی، ملک‌زاده و هاشمی طبا جزو لیستی هستند که می‌توانند مد نظر کارگزاران باشند.

 

مرعشی افزود: در حال حاضر سیاست مصوب حزب کارگزاران سازندگی این است که یک نامزد اصلاح طلب که مورد توافق سایر احزاب اصلاح طلب هم قرار بگیرد برای انتخابات معرفی کنیم.

 

فعال سیاسی اصلاح طلب در پایان خاطر نشان کرد: اولویت اصلی ما در انتخابات آینده مردم و نیازهایشان هستند که امروز هم بیشترین مشکل آنها اقتصاد، اشتغال و درآمد است؛ از همین رو نیز ما اولویت اصلی کشورمان را اقتصاد و توسعه می‌دانیم و با همین معیار هم در انتخابات ریاست جمهوری آینده حضور خواهیم یافت.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها