1/23/2021
شنبه، ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
واکسن کرونا تا آوریل 2021 به مردم عرضه می‌شود
خبر مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا به مردم:

واکسن کرونا تا آوریل 2021 به مردم عرضه می‌شود

آنتونی فاوچی، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا می‌گوید: واکسن‌های کووید 19 تا ماه آوریل برای عموم مردم این کشور در دسترس خواهد بود.

اعتمادآنلاین| آنتونی فاوچی، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا می‌گوید: واکسن‌های کووید 19 تا ماه آوریل برای عموم مردم این کشور در دسترس خواهد بود.

 

یکی از برجسته‌ترین متخصصین بیماری‌های عفونی و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا در یک مصاحبه با سی‌بی‌اس نیوز گفت: واکسن‌های کرونا ممکن است تا نیمه اول سال آینده برای مردم این کشور در دسترس باشد.

بیشتر بخوانید

فاوسی افزود: دسترسی عمومی به واکسن‌های COVID-19 تا آوریل بهترین سناریوی ممکن است و در دسترس بودن زودتر آنها دور از انتظار است.

 

وی ادامه داد: فرض بر این است، همه واکسن‌هایی که در آزمایشات بالینی هستند، ایمن و موثر شناخته شده‌اند و با این وجود در نیمه اول سال آینده واکسن کرونا در دسترس خواهد بود.

 

هم اکنون، آزمایشات مربوط به سه واکسن آزمایشی ساخته شده توسط شرکت‌های جانسون اند جانسون، آسترازنکا و اینوویو فارماسوتیکالز به دلیل مشکلات بالقوه ایمنی، موقتاً متوقف شده‌اند، گرچه کارشناسان می‌گویند این موارد لزوماً نگران کننده نیستند.

 

اظهارات فاوسی همچنین بر اهمیت نه تنها یک، بلکه همه کاندیداهای واکسن تأکید می‌کند.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها