1/24/2021
یکشنبه، ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
شناسنامه و رتبه‌بندی در انتظار فرمانداران استان تهران
استاندار تهران:

شناسنامه و رتبه‌بندی در انتظار فرمانداران استان تهران

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران با اشاره اینکه بهره گیری از کارکنان استانداری در مناصب مدیریتی راهبرد استانداری تهران است از تهیه شناسنامه و رتبه بندی فرمانداران استان تهران خبر داد.

اعتمادآنلاین| انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران با اشاره به اینکه تهران شرایط خاصی دارد گفت: حتما باید نگاه ویژه ای در مجموعه حراست به موضوعات تهران حاکم باشد، چراکه وسعت و جمعیت این استان نیازمند دسته بندی آسیب ها و فرصت ها است.
 
وی ادامه داد: سرریز همه آسیب های اجتماعی کشور را در تهران شاهد هستیم، از آسیب های اجتماعی گرفته تا سرقت‌های خرد و کلان که این مسائل وضعیت استان را تحت الشعاع قرار می دهند.
 
وی افزود: در استان های کشور 85 درصد سارقین بومی هستند، در حالی که در استان تهران 65 درصد سارقین غیر بومی هستند که همین امر شناسایی سارقین را دشوار می کند.
 
محسنی بندپی با بیان اینکه مجموعه حراست استانداری تهران بر اساس ارزیابی های وزارت کشور در زمره حراست های برتر در کشور شناخته شده است گفت: امروز تمامی فرمانداران استان تهران از بدنه وزارت کشور و استانداری  انتخاب می شوند و شخصا با همکاری مجموعه معاونت سیاسی و اجتماعی اقدام به تهیه شناسنامه و رتبه بندی فرمانداران می کنیم.
 
استاندار تهران تاکید کرد: در انتخاب مدیران ستادی یا فرمانداران استان از بدنه کارکنان استانداری استفاده می کنیم و این موضوع راهبرد استانداری تهران است.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها