1/19/2021
سه شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹
مخالف بشار اسد قصد رقابت انتخاباتی با او دارد
«اعتمادآنلاین» گزارش می‌دهد:

مخالف بشار اسد قصد رقابت انتخاباتی با او دارد

رسانه‌های وابسته به مخالفان دولت بشار اسد خبر دادند یکی از شخصیت‌های مخالف او آمادگی خود را برای رقابت با اسد در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو در این کشور اعلام کرده است.

اعتمادآنلاین| رسانه‌های وابسته به مخالفان دولت بشار اسد خبر دادند یکی از شخصیت‌های مخالف او آمادگی خود را برای رقابت با اسد در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو در این کشور اعلام کرده است.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، شماری از رسانه‌های مخالف اعلام کردند نصر الحریری رهبر ائتلاف مخالفان سوریه قصد دارد در انتخابات ریاست‌جمهوری پیش رو با بشار اسد به رقابت بپردازد.

 

فراس طلاس، پسر وزیر دفاع اسبق سوریه، به نقل از منابع روسی اطلاع داد، حریری با طرف‌های روس برای حضور در این رقابت‌های انتخاباتی مشاوره و چراغ سبز آنها را دریافت کرده است.

 

طلاس در صفحه فیس‌بوک خود نوشت، ائتلاف تحت رهبری حریری کمیساریای انتخابات را هم جهت ورود به انتخابات ریاست‌جمهوری سوریه تاسیس کرده است.

 

گفتنی است بعد از افشای آمادگی نصر الحریری، موجی از انتقادات از سوی گروه‌های مخالف دولت سوریه که دست خود را تهی از هر چیز یافته‌اند به راه افتاد؛ این اتفاق حریری را بر آن داشت تا واکنش نشان دهد و دست به نوعی عقب‌نشینی رسانه‌ای بزند.

 

او در واکنش به این انتقادات در صفحه توییترش ادعا کرد مشارکت خود را در انتخابات ریاست‌جمهوری سوریه منوط به انصراف بشار اسد از شرکت در انتخابات کرده و امکان ندارد با اسد رقابت کند. البته این ادعا چندان با واقعیت‌ها همخوانی ندارد.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها