5/8/2021
شنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
بسیج خاتمه‌دهنده مشکلات مردم است
سردار سلامی، فرمانده کل سپاه:

بسیج خاتمه‌دهنده مشکلات مردم است

فرمانده کل سپاه گفت: بسیج خاتمه‌دهنده مشکلات و مخاطراتی است که برای ملت ایران ایجاد می‌شود. کار بسیج نجات‌بخشی است ما از یک نیروی قدرتمندی برخورداریم که هرکجا با مشکلی مواجه شویم از آن برای حل مشکلات استفاده می کنیم و بسیج واقعا مرتفع‌کننده مشکلات جامعه است.

اعتمادآنلاین| فرمانده کل سپاه گفت: ما از یک نیروی قدرتمند برخورداریم که هرکجا با مشکلی مواجه شویم از آن برای حل مشکلات استفاده می‌کنیم و بسیج واقعاً مرتفع‌کننده مشکلات جامعه است.


سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در آیین رونمایی از طرح‌های خدمات‌رسانی بسیج در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بسیج یک نیروی قدرتمند تمام‌کننده و پایان‌ناپذیر است.

 

وی افزود: بسیج امروز به صحنه آمده است تا با پیامدهای معیشتی و اقتصادی ناشی از بیماری کرونا مقابله کند و امیدواریم با اجرای این گونه طرح‌ها و برنامه‌ها فشارهای اقتصادی روی بخشی از طبقات جامعه ما کاهش پیدا کند.

 

فرمانده کل سپاه ادامه داد: بسیج خاتمه‌دهنده مشکلات و مخاطراتی است که برای ملت ایران ایجاد می‌شود. کار بسیج نجات‌بخشی است ما از یک نیروی قدرتمندی برخورداریم که هرکجا با مشکلی مواجه شویم از آن برای حل مشکلات استفاده می کنیم و بسیج واقعا مرتفع‌کننده مشکلات جامعه است.

 

سرلشکر سلامی با اشاره به پیشینه بسیج از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون گفت: همانطور که مشاهده کردیم در دوران دفاع مقدس نیز بسیج نقطه مرکزی خاتمه جنگ به نفع ملت ایران بود.

 

وی افزود: بسیج بعد از دوران دفاع مقدس نیز در همه بحران‌های سخت ازجمله حوادث طبیعی و یا فشارهایی که توسط دشمنان بر ملت ایران تحمیل می شود همچنان با نشاط و بالنده کار خود را در خدمت‌رسانی به مردم انجام می دهد.

 

سرلشکر سلامی تصریح کرد: فعالیتی که امروز بسیجیان انجام می‌دهند در امتداد فعالیت‌هایی است که از گذشته تاکنون انجام داده‌اند و درواقع فعالیت آنان حرکت در یک مسیر طولانی و بدون انتهاست که آن هم ارائه خدمت به مردم است.

 

وی تاکید کرد: امروز هزاران گروهی از بسیجیان به همراه عزیزانمان در وزارت بهداشت و درمان در واقع طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را که همان غربالگری خانه به خانه است جهت مقابله با بیماری کرونا انجام می‌دهند.

 

فرمانده کل سپاه افزود: در این مراسم به شکل نمادین بخشی از این تیم‌ها را در تهران مستقر کردیم این تیم‌ها به شکل محل محور پایگاه‌های سلامت را در پایگاه‌های مقاومت بسیج ایجاد می‌کند و این نهضت تا انتها و تا زمانی که ویروس کرونا از بین برود ادامه دارد.

 

وی در ادامه گفت: همچنین در بخش دیگری از این برنامه کمک‌های مومنانه‌ای که در مقاطع مختلف بسیج به کمک نهادهای حمایتی و مردم خیر که از روح انفاق بهره می برند جمع‌آوری و آماده کرده است را در میان مردم و هم‌میهنانمان تقسم می کند.

 

وی در پایان افزود: در این برنامه صدها هزار بسته ‌حمایتی آماده و به مردم عیزمان تقدیم می‌شود و این راه نیز همچمان ادامه خواهد داشت.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها