1/19/2021
سه شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹
بازیگری که سیلوستر استالونه را راهی بیمارستان کرد

بازیگری که سیلوستر استالونه را راهی بیمارستان کرد

سیلوستر استالونه به خاطر ضربه‌ای که در فیلم سینمایی «راکی» از سوی دولف لاندگرن به او اصابت کرد، راهی بیمارستان شد.

اعتمادآنلاین| سیلوستر استالونه در طول فیلمبرداری و ساخت «راکی 4» به دولف لاندگرن گفته بود که واقعاً او را بزند. نتیجه این شد که این بازیگر 9 روز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد!

 

مجموعه فیلم‌های سینمایی ماندگار «راکی» که در ژانر ورزشی و با موضوع بوکس بود، دیروز 35 ساله شد. به منظور یادبود این اثر هالیوود ریپورتر تعدادی از مصاحبه‌های قدیمی این دو بازیگر را منتشر کرد.

 

در قسمت چهارم فیلم راکی، لاندگرن نقش ایوان دراگو و حریف استالونه را بازی کرد. استالونه، ستاره و کارگردان این اثر که می‌خواست نبرد آن‌ها هرچه بیشتر واقعی به نظر برسد به لاندگرن گفت که می‌خواهد چند مشت او واقعا به صورتش برخورد کند.

 

استالونه در مصاحبه‌های قبلی خود گفته بود: دولف لاندگرن من را به مدت 9 روز به بیمارستان فرستاد. پزشکان به من گفتند این نحوه آسیب معمولا در برخورد‌های رو در رو ایجاد می‌شود و من گفتم بله، با یک اتوبوس برخورد داشته ام.

 

لاندگرن نیز در مصاحبه‌ای درباره این حادثه گفت: تمام آنچه که انجام دادم اطاعت از دستورات بود. استالونه رئیس بود و آنچه را که به من گفته بود، انجام دادم.

 

در ماه سپتامبر 2020 بود که استالونه اعلام کرد در اواسط کار روی نسخه جدید کارگردانی فیلم «راکی 4» برای سالگرد این اثر است.

 

این بازیگر گفته بود: برای 35 سالگی راکی، راکی 4 به وسیله من یک تدوین جدید و نسخه کارگردان خواهد داشت. تا اینجا خوب پیش رفته ایم و از کمپانی MGM ممنونم که این فرصت را ایجاد است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها