6/24/2021
پنج شنبه، ۰۳ تیر ۱۴۰۰
کشف بیش از 10 تن روغن احتکارشده در رشت
سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:

کشف بیش از 10 تن روغن احتکارشده در رشت

سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی گیلان، از کشف 10 تن و 31 کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده به ارزش 4 میلیارد ریال در شهر رشت خبر داد.

اعتمادآنلاین|فرمانده انتظامی گیلان از کشف 10 تن و 31 کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده به ارزش 4 میلیارد ریال در شهر رشت خبر داد.

 

سردار عزیزاله ملکی در جمع خبرنگاران با اشاره به شناسایی و برخورد با احتکارکنندگان ارزاق عمومی و مورد نیاز مردم، اظهار کرد: مبارزه با برهم زنندگان نظام اقتصادی در دستورکار پلیس قرار دارد.

 

وی با بیان اینکه در این راستا ماموران پلیس عمومی استان از احتکار مقدار زیادی روغن خوراکی در شهر رشت مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند، افزود: پس از اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته و محرز شدن صحت موضوع، محل احتکار روغن‌ها مورد شناسایی قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی گیلان تصریح کرد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از این انبار، 311 کیلوگرم روغن مایع و 9 تن و 720 کیلوگرم روغن جامد خوراکی را کشف کردند.

 

این مقام ارشد انتظامی به معرفی متهم 52 ساله این پرونده به مرجع قضائی اشاره کرد و گفت: کارشناسان ارزش روغن‌های کشف شده را چهار میلیارد ریال برآورد کردند.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با کسانی که بخواهند با احتکار کالا در بازار اخلال ایجاد کنند از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مخل نظام اقتصادی، موضوع را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها