1/19/2021
سه شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹
چرا رئیس‌جمهور به مجلس نیامد و بودجه را با اسنپ فرستاد؟
نوروزی، نماینده مجلس:

چرا رئیس‌جمهور به مجلس نیامد و بودجه را با اسنپ فرستاد؟

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس نسبت به نحوه ارائه لایحه بودجه 1400 از سوی دولت انتقاد کرد.

اعتمادآنلاین| نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس نسبت به نحوه ارائه لایحه بودجه 1400 از سوی دولت انتقاد کرد.

 

در جلسه صحن علنی امروز (چهارشنبه 12 آذرماه) مجلس شورای اسلامی حسن نوروزی نماینده مردم رباط‌کریم طی تذکر آیین‌نامه‌ای درخصوص ارائه بودجه از سوی دولت، گفت: براساس بند ج ماده 107 رئیس جمهور باید درخصوص کلیات لایحه بودجه نطق می‌کرد اما ایشان اصلا در مجلس حاضر نشد.

 

وی افزود: اگر مساله نیامدن رئیس جمهور احتمال ابتلا به کرونا است، نمایندگان مردم که در مجلس حضور دارند یا معاون ایشان که بودجه را به مجلس آورد هم انسان هستند اما ایشان به مجلس ظلم کردند و خودشان نیامدند بلکه لایحه را با اسنپ ارسال کردند.

 

نوروزی ادامه داد: تا کی باید اهانت‌ها را بپذیریم، در این بودجه برای دولت آینده 300 هزار میلیارد تومان کسری به وجود خواهد آمد؛ از این رو باید چنین ارائه بودجه ای را به خودشان برمی‌گرداندید.

 

نماینده رباط کریم در پایان سخنان خود اشاره به ماده 29 در تذکری به امیرآبادی عضو هیات‌رئیسه مجلس، گفت: در زمان ریاست آقای لاریجانی به دلیل همشهری بودن در جایگاه هیات رئیسه می‌نشستید و در این دوره هم در هیات‌رییسه هستید و از نجابت آقای قالیباف سوءاستفاده می کنید. تاکنون 10 طرح ارائه دادم که هیچ کدام از آن‌ها مطرح نشده است، به عنوان مثال طرحی برای ایثارگران ارائه شد اما آقای امیرآبادی طرح خودش را ارائه کرد که این امر ظلم است.

 

منبع: ایلنا

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها