5/13/2021
پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
تاکید سردار سلامی بر حل مشکلات مردم خوزستان در آبگرفتگی اخیر

تاکید سردار سلامی بر حل مشکلات مردم خوزستان در آبگرفتگی اخیر

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اولین نکته مهم این است که من از مسئولان شهر و استان می‌خواهم به صورت جدی به رسیدگی حل مشکلات این شهر اقدام کنند. ما هم به عنوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمادگی کمک داریم.

اعتمادآنلاین| فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که از مسئولان شهرستان ماهشهر و استان خوزستان می‌خواهم به صورت جدی به رسیدگی حل مشکلات این شهر اقدام کنند، گفت: برای این‌که تمام مسئولان جهت حل مشکلات تمام عزیزان تحرک فوق‌العاده‌ای پیدا کنند، پیگیر خواهیم شد.

 

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی امروز (چهارشنبه، 19 آذرماه) در حاشیه بازدید از مناطق آبگرفته شهرستان ماهشهر در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: من در این بازدید صحبت‌های مردم سربندر را شنیدم؛ مشکلات این شهر اساسی است و مردم از مشکلات و مسئولان شهر گله دارند.

 

وی افزود: اولین نکته مهم این است که من از مسئولان شهر و استان می‌خواهم به صورت جدی به رسیدگی حل مشکلات این شهر اقدام کنند. ما هم به عنوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمادگی کمک داریم.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز نیز برنامه‌ریزی کردیم که ان‌شاءالله در سه چهار نقطه شهر با لوله‌کشی، شرایط را فراهم کنیم تا در صورت بارش مجدد، مشکل و مصیبتی برای مردم پیش نیاید.

 

وی بیان کرد: برای کمک به محرومینی که از این سیل و آبگرفتگی دچار آسیب شدند نیز برنامه‌هایی جهت تجهیز و تعمیر منازل‌شان داریم. ضمن این‌که برای این‌که تمام مسئولان جهت حل مشکلات تمام عزیزان، تحرک فوق‌العاده‌ای پیدا کنند، پیگیر خواهیم شد.

 

سردار سلامی عنوان کرد: شرمنده مردم هستیم و از شکیبایی آن‌ها تشکر می‌کنیم. ما نیز تمام وجودمان را می‌گذاریم تا با آنچه در توان داریم، تلاش کنیم تا برای عزیزان‌مان کمتر مشکل ایجاد شود.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها