5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
وزیر آموزش و پرورش: حق‌التدریس معلمان تا آخر سال پرداخت می‌شود / نماینده اراک از توضیحات حاج میرزایی قانع شد

وزیر آموزش و پرورش: حق‌التدریس معلمان تا آخر سال پرداخت می‌شود / نماینده اراک از توضیحات حاج میرزایی قانع شد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که آقای وزیر می‌گوید تا پایان امسال حق‌الزحمه را پرداخت می‌کنند این تعهد را به مجلس شورای اسلامی و شما می‌دهند و از کمیسیون آموزش می‌خواهیم که موضوع واریز حق‌الزحمه معلمان را پیگیری کند.

اعتمادآنلاین| محمدحسن آصفری، نمایده اراک در مجلس یازدهم در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) سوالی از وزیر آموزش و پرورش پرسید مبنی بر این که چرا وزارت آموزش و پرورش نسبت به پرداخت حق‌التدریس ماه‌های اسفند، فروردین، اردییهشت‌ماه و خرداد در سال 1398 – 1399 اقدام نکرده است.

 

بعد از توضیحات وزیر آموزش و پرورش، آصفری اظهار کرد: سوال اصلی این است که چه زمانی قرار است حق‌التدریس معلمان پرداخت شود؟

 

وی خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی گفت: آقای قالیباف من به شما و وزیر اعتماد دارم اما می‌خواهم به صورت شفاف گفته شود چه زمانی قرار است حق‌الزحمه را پرداخت کنند؟ بگویند چه تاریخی این پول واریز می‌شود تا بنده هم از پاسخ‌های وزیر قانع شوم.

 

رییس مجلس شورای اسلامی گفت که آقای وزیر می‌گوید تا پایان امسال حق‌الزحمه را پرداخت می‌کنند این تعهد را به مجلس شورای اسلامی و شما می‌دهند و از کمیسیون آموزش می‌خواهیم که موضوع واریز حق‌الزحمه معلمان را پیگیری کند.

 

منبع: ایسنا 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها