5/10/2021
دوشنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین دیدار سرار سلیمانی با سیدحسن نصرالله
نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان مطرح کرد:

آخرین دیدار سرار سلیمانی با سیدحسن نصرالله

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان به نقل از سیدحسن نصرالله گفت که سردار سلیمانی در سفر اخیرش به لبنان گویی برای خداحافظی آمده بود.

اعتمادآنلاین| معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان به نقل از سیدحسن نصرالله گفت که سردار سلیمانی در سفر اخیرش به لبنان گویی برای خداحافظی آمده بود.

 

شبکه ماهواره‌ای العهد عراق در مستندی تحت عنوان الرحله الاخیره (آخرین سفر) در رابطه با ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس به اعتراضات مردمی عراق و لبنان اشاره و اعلام کرد که سردار سلیمانی در سفر اخیرش ابتدا تهران را به مقصد دمشق ترک کرد و پس از رسیدن به دمشق بدون اینکه با مقامات سوری دیدار کند این کشور رابه مقصد بیروت و دیدار با سید حسن‌نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان ترک کرد و بعد از لبنان عازم بغداد شد که در فرودگاه توسط نیروهای آمریکایی به شهادت رسید.

 

شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در این مستند تاکید می کند که تنها سیدحسن نصرالله و یک‌ مقام نظامی لبنانی از سفر شهید سلیمانی به بیروت خبر داشتند.

 

وی می گوید برخی سفرهای سردار سلیمانی به صورت ناگهانی بود و تنها چند ساعت طول می کشید.

 

نعیم‌ قاسم خاطرنشان کرد: سیدحسن نصرالله گفت که دیدارش با سردار سلیمانی کاری نبود و مسائلی برای گفت‌وگو نداشتند و گویی که شهید سلیمانی برای خداحافظی آمده بود.

 

منبع: ایسنا

 

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها