2/25/2021
پنج شنبه، ۰۷ اسفند ۱۳۹۹
قطر کاندیدای برگزاری لیگ قهرمانان 2021 آسیا شد

قطر کاندیدای برگزاری لیگ قهرمانان 2021 آسیا شد

کشور قطر مجددا کاندیدای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2021 شده است و ممکن است در لیگ قهرمانان 2021 آسیا هم میزبان این مسابقات باشد که در منطقه غرب از 14 تا 30 آوریل (25 فروردین تا 10 اردیبهشت 1400) برگزار می‌شود.

اعتمادآنلاین| کشور قطر مجددا کاندیدای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2021 شده است.


روزنامه «استاد الدوحه» خبر داد قطر ممکن است در لیگ قهرمانان 2021 آسیا هم میزبان این مسابقات باشد که در منطقه غرب از 14 تا 30 آوریل (25 فروردین تا 10 اردیبهشت 1400) برگزار می‌شود.

 

سال گذشته این مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا و تحت تدابیر شدید بهداشتی به صورت متمرکز در کشور قطر برگزار شد؛ هم مسابقات منطقه غرب و هم مسابقات منطقه شرق.

 

استاد الدوحه اعلام کرد ممکن است در سال 2021 کنفدراسیون فوتبال آسیا بیش از یک کشور را میزبان مسابقات کند و این امکان هست کشوری از شرق آسیا میزبانی مسابقات آن منطقه را بر عهده بگیرد.

 

این در حالی است که مسابقات فصل جدید با حضور 40 تیم برگزار می‌شود و نسبت به سال‌های گذشته، هشت تیم بیشتر شده‌اند. به این ترتیب قرار است مسابقات در 10 گروه چهار تیمی برگزار شود که پنج گروه در شرق و پنج گروه در غرب رقابت می‌کنند. قرار است پنج تیم برتر هر گروه به علاوه سه تیم برتر که در جایگاه دوم قرار می‌گیرند، راهی مرحله یک هشتم نهایی شوند.

 

در سال 2020 و به دلیل شیوع ویروس کرونا، این مسابقات به صورت متمرکز در کشور قطر برگزار شد و تیم‌های اولسان کره جنوبی و پرسپولیس ایران قهرمان و نایب قهرمان شدند.

 

پرسپولیس، تراکتور، استقلال و فولاد چهار نماینده ایران در فصل بعدی لیگ قهرمانان آسیا هستند. استقلال و فولاد باید ابتدا در مراحل مقدماتی و پلی آف بازی کنند و در صورت پیروزی برابر حریفان خود، به مرحله گروهی راه خواهند یافت.

 

منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها