4/10/2021
شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
مهدی عبدی نامزد بهترین مهاجم لیگ قهرمانان آسیا شد + لینک رای

مهدی عبدی نامزد بهترین مهاجم لیگ قهرمانان آسیا شد + لینک رای

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) از کاربران خود خواست تا بهترین مهاجم لیگ قهرمانان آسیا 2020 را انتخاب کنند که از میان مهاجمان نمایندگان ایران در این رقابت‌ها، تنها نام مهدی عبدی از پرسپولیس در میان گزینه‌ها دیده می‌شود.

اعتمادآنلاین| سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) از کاربران خود خواست تا بهترین مهاجم لیگ قهرمانان آسیا 2020 را انتخاب کنند که از میان مهاجمان نمایندگان ایران در این رقابت‌ها، تنها نام مهدی عبدی از پرسپولیس در میان گزینه‌ها دیده می‌شود.

 

AFC درخصوص این بازیکن نوشت: «پس از محرومیت عیسی آل‌کثیر، مهاجم 22 ساله پرسپولیس ورود باشکوهی به لیگ قهرمانان آسیا داشت و با زدن گل تساوی به النصر در مرحله نیمه‌نهایی، زمینه‌ساز صعود تیمش به فینال مسابقات پس از برتری در ضربات پنالتی شد. عبدی حتی در فینال دروازه اولسان هیوندای را باز کرد تا پرسپولیس از حریفش پیش بیفتد. با وجود نایب‌قهرمانی نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا، عبدی ثابت کرد بدون شک بازیکنی آینده‌دار است.»

 

نکته جالب عدم حضور عیسی آل‌کثیر ستاره پرسپولیس تا قبل از مرحله نیمه‌نهایی در لیست برترین مهاجمان فصل 2020 است. بازیکنی که با گل‌هایش باعث صعود سرخ‌پوشان در دیدار مقابل پاختاکور و السد شد، اما پس از محرومیت انضباطی امکان حضور در نیمه‌نهایی مقابل النصر و فینال مقابل اولسان هیوندای را پیدا نکرد.

 

برای شرکت در این نظرسنجی، اینجا کلیک کنید.

 

منبع: خبرورزشی

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها