4/14/2021
چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
رئال مادرید و زیدان به پایان راه رسیدند

رئال مادرید و زیدان به پایان راه رسیدند

نشریه «مارکا» مادرید در چاپ امروز به موضوع برکناری زیدان در پایان فصل پرداخت و نوشت: دوران زیدان با رئال مادرید با این باخت از تیم دسته سومی به پایان رسید. مسئولان مادرید هنوز نمی‌خواهند تصمیم عجولانه بگیرند ولی آخر فصل این سرمربی از رئال جدا خواهد شد.

اعتمادآنلاین| شب گذشته در رقابت های فوتبال جام حذفی اسپانیا، رئال مادرید میهمان تیم دسته سومی آلکویانو بود و با نتیجه دو بر یک ناباورانه شکست خورد. این بازی در وقت های معمولی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تاکار به وقت های اضافی کشیده شود و در این وقت تیم حریف گلزنی کرد و صعودی تاریخی داشت.

 

نشریه «مارکا» مادرید در چاپ امروز به موضوع برکناری زیدان در پایان فصل پرداخت نوشت: دوران زیدان با رئال مادرید با این باخت از تیم دسته سومی به پایان رسید. مسئولان مادریدی هنوز نمی خواهند تصمیمی عجولانه بگیرند چون در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا هنوز شانس دارند. ولی موضوع درباره آینده زیدان مشخص است و در آخر فصل این سرمربی جدا خواهد شد.

 

رئال در این بازی 90 دقیقه فرصت داشت تا مقابل تیم دسته سومی برتری اش را نشان دهد ولی زیدان راهکاری نداشت. از آن طرف بسیاری از بازیکنان در داخل تیم با زیدان ارتباط خوبی ندارند و این باعث شده تا شکافی در تیم ایجاد شود.

 

زیدان: مسئولیت این شکست با من است

 

تمام این گمانه زنی‌ها در حالی رخ داده که زین‌الدین زیدان بعد از حذف از جام حذفی، در مورد حمایت بازیکنانش از او گفت: «اگر هنوز حمایت بازیکنانم را دارم، باید از آنها بپرسید که چرا هنوز از من حمایت می‌کنند! ما این فصل به غیر از چند بازی اخیرمان، کارهای خوبی کرده‌ایم.»

 

زیزو ادامه داد: «مسئولیت این شکست را برعهده می‌گیرم و هر اتفاقی که باید بیفتد، خواهد افتاد. بازیکنانم می‌خواستند از این بازی پیروز بیرون بیایند. آنها تمام تلاش‌شان را کردند اما گاهی اوقات اتفاقات متفاوتی رقم می‌خورند.»

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها