3/3/2021
چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
بدون ترشتگن، نمی‌توانستیم برابر الچه پیروز شویم
کومان:

بدون ترشتگن، نمی‌توانستیم برابر الچه پیروز شویم

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا بعد از پیروزی برابر الچه، در لالیگا گفت: ما در حدود 10 تا 15 دقیقه تمرکز خودمان را از دست دادیم و در دفاع اشتباهات بزرگی انجام دادیم. اگر دروازه‌بان خوبی نداشتیم، حریف می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند.

اعتمادآنلاین|  شب گذشته بارسلونا در چارچوب هفته بیستم لالیگا مقابل الچه به برتری 2 بر صفر رسید. رونالد کومان پس از این برد گفت: بارسای امروز بسیار متمرکز بود و توانست مالکیت زیادی در میدان داشته باشد. آنها بسیار خوب دفاع کردند اما پیروزی امشب در زمانی رخ داد که توپ را در اختیار نداشتیم و توانستیم در زمان مالکیت حریف، با اندیشه‌های خود به گل برسیم.

 

وی ادامه داد: من گل «ریکی پوچ» را بسیار دوست داشتم. او با اینکه زمان زیادی در ترکیب قرار نداشته ولی اشتیاق بالایی دارد. ریکی هر بار که در میدان قرار گرفته نشان داده که یکی از آینده‌های فوتبال بارساست. برای ما گل او بسیار مهم بود زیرا که نتیجه مسابقه را تمام کرد.

 

سرمربی بارسلونا اظهار داشت: ما در حدود 10 تا 15 دقیقه تمرکز خودمان را از دست دادیم و در دفاع اشتباهات بزرگی انجام دادیم. اگر دروازه‌بان خوبی نداشتیم، حریف می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند.

 

کومان گفت: من متوجه شدم که وقتی خط میانی ما با بوسکتس، دی‌یونگ و پدری چیده شود، تیم بهتر کار می‌کند. پیانیچ و ریکی پوچ نیز می‌توانند به عنوان یار ذخیره به ما کمک زیادی بکنند.

 

بارسلونا با 37 امتیاز در رده سوم قرار گرفته و با صدر با یک بازی بیشتر، 10 امتیاز فاصله دارد.

 

منبع: فارس

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها