4/11/2021
یکشنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
تولید سینمایی «هیس پسر‌ها فریاد نمی‌زنند؟» به کجا رسید؟

تولید سینمایی «هیس پسر‌ها فریاد نمی‌زنند؟» به کجا رسید؟

پوران درخشنده به بیان آخرین وضعیت تولید جدیدترین فیلمش و فضای فعالیت سینمایی فیلمسازان مستقل پرداخت.

اعتمادآنلاین| پوران درخشنده کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت تولید «هیس پسر‌ها فریاد نمی‌زنند»، گفت: یکسری مشکلات و از همه بدتر کرونا باعث شده که فعلاً خبری از ساخت آن نباشد؛ ولی اگر شرایط فراهم شود و اتفاق خوبی رخ دهد، حتما تولید «هیس پسر‌ها فریاد نمی‌زنند» را آغاز می‌کنیم.

 

وی در خصوص زمان احتمالی شروع تولید فیلمش، بیان کرد: این موضوع بستگی به شرایط دارد؛ ولی اگر امسال محقق شود، برای من بهتر است.

 

درخشنده در پاسخ به این سوال که تا چه حد مشکل مالی در عقب افتادن شروع تولید فیلمش دخیل بوده، گفت: بیشتر از هر مقوله ای، مشکل مالی باعث عقب افتادن تولید شده است. به شخصه دنبال این بودم که شرایط مالی خوبی را فراهم کنم و یا درصدی کمک بگیرم که فعلا میسر نشده و امیدوارم به زودی حل شود.

 

پوران درخشنده درباره آینده بخش سینمای مستقل آن هم در شرایط فعلی که سینما اصلاً اوضاع مساعدی ندارد، اظهار کرد: بخش خصوصی طبیعتاً در هر دوره‌ای و در هر موقعیتی مظلوم‌ترین فیلمسازان را دارد.

 

آن‌ها به فیلمی که می‌سازند، اعتقاد دارند و از آنجایی که روی پای خود می‌ایستند برای آن‌ها مهم است که چه اثری را تولید می‌کنند؛ چون مردم و اثری که نیاز جامعه باشد را در اولویت کارشان قرار می‌دهند؛ به خصوص فیلمسازان اجتماعی.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها