4/11/2021
یکشنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
فیلم جدید دیوید فینچر

فیلم جدید دیوید فینچر

دیوید فینچر کارگردانی یک درام جدید درباره یک آدمکش را برای نتفلیکس برعهده گرفت.

اعتمادآنلاین| دیوید فینچر پس از همکاری با نتفلیکس برای ساختن فیلم زندگینامه «منک»، اکنون با فیلمی با عنوان قاتل بار دیگر با این سرویس اکران آنلاین همکاری می‌کند.

 

گفته شده مایکل فاسبندر در حال گفت‌وگوست تا در این فیلم بازی کند. هنوز نتفلیکس یا سخنگوی این بازیگر در این باره خبری منتشر نکرده‌اند.

 

این فیلم اقتباسی از یک رمان مصور به نویسندگی الکسیس نولنت به همین نام است و اندرو کوین واکر که با فینچر در فیلم‌های قبلی‌اش هم همکاری کرده بود و نویسنده فیلم «هفت»، «کلوپ مشت‌زنی» و «بازی» بود، در حال نوشتن فیلمنامه این فیلم است.

 

قاتل درباره یک آدمکش خونسرد است که دچار یک بحران روانی می‌شود و از نظر احساس درهم‌می‌شکند. گفته شده فاسبندر نقش این آدمکش را بازی می‌کند.

 

فینچر از سال 2007 قصد تولید این پروژه را داشته و حرف این بوده که برد پیت که در چند فیلم فینچر جلوی دوربین رفته بود، نقش اصلی این فیلم را ایفا کند.

 

در نوامبر فینچر یک قرارداد همکاری چهار ساله با نتفلیکس امضا کرد. جدیدترین فیلم وی «منک» درامی سیاه‌وسفید درباره چگونگی نوشته شدن فیلمنامه «همشهری کین» اورسن ولز است. این فیلم اواخر سال 2020 اکران شد و در میان مدعیان اسکار جای قابل توجهی دارد.

 

«منک» اولین فیلم بلند فینچر پس از ساخت «دختر گمشده» در سال 2014 بود.

 

منبع: خبرآنلاین

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها