4/15/2021
پنج شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
دونالد و ملانیا ترامپ پیش از ترک کاخ سفید واکسن کرونا زدند

دونالد و ملانیا ترامپ پیش از ترک کاخ سفید واکسن کرونا زدند

مشاور رییس جمهوری پیشین آمریکا فاش کرد که دونالد ترامپ و همسرش ملانیا پیش از ترک کاخ سفید واکسن کرونا دریافت کرده بودند.

اعتمادآنلاین| خبرگزاری فرانسه بامداد سه شنبه تصریح کرد، مشاور ترامپ بدون ارائه جزئیات بیشتر در این باره گفت: ترامپ و بانوی اول آمریکا در ژانویه (دی ماه) در کاخ سفید واکسینه شدند.

 

افشای واکسینه شدن ترامپ در برابر کرونا در حالی منتشر می‌شود که جو بایدن رییس جمهوری آمریکا در 21 دسامبر (30 آذر) به طور علنی واکسن کرونا دریافت کرد اما ترامپ چه در زمان ریاست جمهوری و حتی پس از آن هرگز حاضر به افشای واکسینه شدن خود نشد.

 

ترامپ روز یکشنبه در اولین سخنرانی خود پس از ترک کاخ سفید گفت که همه باید در برابر بیماری کووید 19 که موجب کشته شدن بیش از پانصد هزار نفر در ایالات متحده شده، واکسینه شوند.

 

اظهارات ترامپ در مورد لزوم واکسیناسیون مردم در مقابل کرونا در حالی بیان می‌شود که هنوز برخی از طرفداران وی نسبت به واکسیناسیون ابراز تردید دارند.

 

به دنبال شیوع ویروس کرونا در آمریکا تا کنون 29 میلیون و 314 هزار نفر به بیماری کووید 19 مبتلا شده و شمار مرگ و میر نیز به بیش از 527 هزار و 224 نفر رسیده است.

 

شمار بهبودیافتگان بیش از 19 میلیون و 817 هزار نفر گزارش می‌شود.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها