4/19/2021
دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
موافقت مجلس با رتبه‌بندی و اعمال مدرک تحصیلی معلمان

موافقت مجلس با رتبه‌بندی و اعمال مدرک تحصیلی معلمان

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه 1400 با رتبه‌بندی و اعمال مدرک تحصیلی معلمان و پرداخت مطالبات معلمان مامور به مدارس خارج از کشور موافقت کردند.

اعتمادآنلاین| نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز شنبه در بیست و یکمین نشست صحن علنی رسیدگی به لایحه بودجه 1400، موارد ارجاعی از کمیسیون تلفیق را در دستور کار قرار دادند و در بند (و) تبصره 2 ماده واحده با پیشنهاد «سیدمحمد مولوی» موافقت کردند.

 

بر اساس پیشنهاد نماینده مردم آبادان که به تبصره 2 اضافه شد، به منظور رتبه‌بندی معلمان، اعمال مدرک تحصیلی معلمان، پرداخت مطالبات معلمان مامور به مدارس خارج از کشور، به دولت اجازه داده می‌شود تا سقف یک میلیون و 500 هزارمیلیارد ریال از محل ارائه حق‌الامتیاز، واگذاری سهام و حقوق مالکانه، واگذاری طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و طرح‌های سرمایه‌گذاری متعلق به دولت و شرکت‌های دولتی و همچنین واگذاری اموال و دارایی‌های غیرمنقول مازاد تأمین نماید.

 

هزینه‌های قید شده در بند (و) تبصره 2 شامل بخش دیگری از دستگاه‌های کشوری و لشکری نیز می‌باشد که پیشنهاد نمایندگان در صحن علنی برای این دستگاه‌ها دراین بند در حال مطرح شدن است.

 

منبع: ایرنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها