4/21/2021
چهارشنبه، ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
شرط سنگین شهرخودرو پیش پای پرسپولیس؛ 2 میلیارد نقد

شرط سنگین شهرخودرو پیش پای پرسپولیس؛ 2 میلیارد نقد

خرید فرشاد فرجی می‌تواند خیال گل‌محمدی را بابت نیمکت پرسپولیس و ذخیره‌های سیدجلال و کنعانی‌زادگان راحت کند اما این یک طرف ماجراست. باشگاه شهرخودرو سنگ بزرگی پیش پای مدافع مازندرانی خود گذاشته؛ 2 میلیارد تومان نقد بده و برو!

اعتمادآنلاین| فرشاد فرجی، مدافع مازندرانی تیم شهرخودرو که باید رضایتنامه‌اش را از تیم مشهدی بگیرد، طبق قرار قبلی به تهران می‌آید تا با یحیی گل‌محمدی و مسئولان باشگاه پرسپولیس صحبت کند. سرمربی پرسپولیس به دلیل کمبود مدافع به دنبال جذب فرجی است و قبل از او هم گزینه‌های دیگری را زیر نظر داشت که مقدمات حضور آنها در پرسپولیس فراهم نشد اما حالا فرجی این شانس را دارد که با دریافت رضایتنامه از هفته هجدهم لیگ برای پرسپولیس بازی کند. البته پنجره‌های نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس باید باز شود تا آنها بتوانند از امثال مهدی ترابی و فرشاد فرجی استفاده کنند. 


پرسپولیس در حال حاضر بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارد اما نفرات محدودی در مرکز خط دفاع دارد. هم‌اکنون فقط محمدحسین کنعانی‌زادگان و سیدجلال حسینی را به عنوان دفاع وسط تخصصی در اختیار داشته و از کمال کامیابی‌نیا به عنوان دفاع میانی استفاده کرده است. 


خرید فرشاد فرجی می‌تواند خیال گل‌محمدی را بابت نیمکت پرسپولیس و ذخیره‌های سیدجلال و کنعانی‌زادگان راحت کند اما این یک طرف ماجراست. مهدی رحمتی که در تیمش با کمبود بازیکن روبه‌روست و مشکلات عدیده مالی و مالکیتی را پشت‌سرگذاشته است، به شدت مخالف جدایی فرجی و سایر بازیکنان شهرخودروست. برهمین اساس این باشگاه سنگ بزرگی پیش پای مدافع مازندرانی خود گذاشته؛ 2 میلیارد تومان نقد بده و برو!


فرشاد فرجی در سال‌های گذشته در تیم‌های راه‌آهن، خونه به خونه بابل، نساجی مازندران و شهرخودرو توپ زده و پول زیادی جمع نکرده است. از طرفی باشگاه پرسپولیس نیز حاضر نیست 2 میلیارد تومان برای جذب فرشاد فرجی آن هم به صورت نقد به شهرخودرو بپردازد. بنابراین تنها راه باقی‌مانده این است که فرجی همچون دوست صمیمی‌اش میلاد سرلک از جیب شخصی پول رضایتنامه‌اش را بدهد. البته سرلک چک شخصی داد و شهرخودرو پذیرفت ولی حالا تیم مشهدی فقط پول نقد می‌خواهد و چک قبول نمی‌کند!


فرشاد فرجی حاضر است از جیب شخصی این پول را بپردازد و پرسپولیسی شود. بر همین اساس در چند روز گذشته به هر دری زده که 2 میلیارد تومان را جور کند چراکه تیم شهرخودرو نه تخفیف می‌دهد و نه نسیه!

 
منبع: خبرورزشی

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها