5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
مازیار ناظمی رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری شد

مازیار ناظمی رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری شد

مجمع انتخاباتی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری از ساعت 10 به ریاست مهدی علی نژاد معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش آغاز شد. در این مجمع کیکاووس سعیدی نماینده کمیته ملی المپیک بود.

اعتمادآنلاین| مجمع انتخاباتی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری از ساعت 10 به ریاست مهدی علی نژاد معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش آغاز شد. در این مجمع کیکاووس سعیدی نماینده کمیته ملی المپیک بود.

 

 جواد برات، عزیزه تراز، محمد فراهانی، ندا مطلبی، مازیار ناظمی و مهران همتیان نامزدهای ریاست فدراسیون بودند. فراهانی و مطلبی انصراف خود را اعلام کردند.

 

براساس رای‌گیری صورت گرفته، با توجه به اینکه مازیار ناظمی با 20 رای نتوانست آراء لازم را برای ریاست کسب کند، انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

ناظمی، همتیان و برات 3 کاندیدای حاضر در دور دوم بودند. ناظمی 25 رای، برات 9 رای، همتایان 5 رای کسب کردند تا ناظمی برای 4 سال رئیس فدراسیون باشد.

 

 افتخار می‌کنم خانواده اتومبیلرانی به من اعتماد کرد

 

مازیار ناظمی پس از انتخاب به عنوان رئیس جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی  اظهار داشت: افتخار این را دارم که خانواده بزرگ اتومبیلرانی و موتوسواری به من اعتماد کردند تا بتوانم انجام وظیفه کنم. از مجموعه داوران، همکاران، مربیان و شایر اعضای این خانواده تشکر می کنم. اعضای این خانواده به من  افتخار دادند تا به عنوان رئیس فدراسیون انجام وظیفه کنم.

 

وی افزود: ما در فدراسیون اتومبیلرانی همکار و رفیق هستیم و در جمع این خانواده بهترین دوستان را پیدا کردم. فدراسیونی است که در کنار حوزه‌های قهرمانی یک فدراسیون همگانی، اجتماعی و ملی محسوب می شود. بخش وسیعی از فعالیت‌های این مجموعه امدادهای اجتماعی از حضور در بحر‌ان‌ها، ارتباط با مردم و حضور در بخش صنایع است. بخش مهم دیگری که روی آن کار می‌کنیم مهارت‌های اجتماعی در راستای حفظ و نجات جان  انسان‌ها و کاهش سوانح رانندگی است. از همه مهم تر بخش گردشگری است.

 

رئیس جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی تصریح کرد: روحیه من بر مبنای تعامل، همکاری، پیگیری و استقامت است. یکی از سازمان‌هایی که سال‌ها دوست داشتیم با آن کار کرده و ارتباط های خود را براساس قانون و تفاهم حل کنیم، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و در کنار آن کانون جهانگردی و اتومبیلرانی است. برادران و روسای هیات‌ها در این کانون هستند و با همگرایی قدرت هیات ها هم بیشتر شده است.

 

ناظمی ادامه داد: نیاز به زیرساخت داریم و دستور احداث 10 پیست را در 10 دهکده المپیک از وزیر گرفتیم. در مدت سرپرستی‌ام هم پیست ملی آزادی را در بخش موتوسواری توسعه دادیم و در بخش درافت اتوموبیلرانی هم میزبان رقابت‌های آسیایی بودیم. البته عقب ماندگی های جدی به ویژه در حوزه وسایل نقلیه داریم که این موضوع به تجهیزات بازمی‌گردد.

 

وی تصریح کرد:‌ نیاز به همکاری داریم و فکر می‌کنم در این خانواده به سرعت  چنین اتفاقی رخ می دهد تا به جایگاه‌ها برسیم. در  کلیپ تبلیغاتی من که البته واقعیات هم بود، مشخص شد نگاهی به حوزه بین‌الملل داریم. به صورت آنلاین با کشور افغانستان که فدراسیون موتورسواری دارد، دوره برگزار کرده و 70 دختر و پسر موتورسوار، مربی و داور که به این رشته علاقه دارند، آموزش دیدند. این توانایی فنی، علمی و تخصصی در بچه‌های ایرانی هم است.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها