5/16/2021
یکشنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
 برگزاری اختتامیه هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب
20 اسفندماه برگزار می‌شود

برگزاری اختتامیه هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اختتامیه هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران فردا چهارشنبه 20 اسفندماه برگزار می‌شود.

اعتمادآنلاین|  مراسم پایانی هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران ساعت 14   روز چهارشنبه( 20 اسفندماه)  با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.
 
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی، بر اساس این گزارش اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، حجت‌الاسلام حبیب‌الله رضا ارزانی رئیس ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور و ابراهیم حیدری مدیرکل محترم دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  نیز  در مراسم پایانی حضور خواهند داشت. 
 
این مراسم به صورت زنده و مستفیم از طریق درگاه‌های الکترونیکی  زیر پخش خواهد شد. 
 
اسکای روم شبکه ترویج کتابخوانی
https://www.skyroom.online/ch/daftar1399/r

آپارات شبکه ترویج کتابخوانی
http://bookpromotion.ir/live

اینستا گرام شبکه ترویج کتاب‌خوانی
http://instagram.com/bookpromotion.ir

اینستا گرام شبکه مروجان کتابخوانی کشور

http://instagram.com/moravejan_ketabkhani  


در این برنامه ده روستا به‌عنوان روستاهای برگزیده دوستدار کتاب، پانزده روستا به‌عنوان روستاهای شایسته تقدیر دوستدار کتاب و یک روستا نیز به‌عنوان روستای برگزیده بخش استمرار معرفی خواهند شد. به روستاهای برگزیده این برنامه تا سقف 500 میلیون ریال هدیه نقدی از سوی نهادها و سازمان‌های همکار در این جشنواره پرداخت خواهد شد.
 
در برگزاری این برنامه دستگاه‌ها و نهادهای مختلفی اعم از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ،نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سازمان فرهنگی سازمان ملل متحد یونسکو، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران، انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران ، ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، انجمن نویسندگان کودک و نوجوان مشارکت دارند.
 
هفتمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران از شهریورماه امسال با اعلام فراخوان آن شروع به کارکرد.شیوع و گسترش بیماری کویید 19 باعث شد برگزاری این برنامه با رویکرد توجه به فضای مجازی برگزار شود و علی‌رغم شیوع این بیماری امسال 2050 روستا و منطقه عشایری از سراسر کشور در این برنامه شرکت کردند که نسبت به سال گذشته از رشد 40 درصدی برخوردار است.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها