5/13/2021
پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
زمان بازگشت را به پنجشنبه و جمعه موکول نکنید!
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا:

زمان بازگشت را به پنجشنبه و جمعه موکول نکنید!

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: زمان برگشت از سفر را مدیریت کرده و صرفا به روز پنجشنبه و جمعه پایان هفته موکول نکنند. چراکه با توجه به نیاز به تردد در هر دو جهت جاده‌ها در این ایام، برنامه‌ای برای یکطرفه کردن جاده‌ها در طرح‌های ترافیکی پلیس راهور ناجا وجود ندارد.

اعتمادآنلاین| سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا درخصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک عادی و روان در جاده‌ها گزارش شده است.

 

به گزارش فارس رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به مسافرت برخی از هموطنان در ایام نوروز و نزدیک شدن به زمان پایان تعطیلات به ظرفیت مشخص جاده‌ها پرداخت و گفت: در صورت همزمانی بازگشت از سفر در پنجشنبه و جمعه احتمال ایجاد ترافیک سنگین در برخی از جاده‌ها وجود دارد.  

 

وی به رانندگان توصیه کرد: زمان برگشت از سفر را مدیریت کرده و صرفا به روز پنج شنبه و جمعه پایان هفته موکول نکنند چرا که با توجه به نیاز به تردد در هر دو جهت جاده‌ها در این ایام، برنامه‌ای برای یکطرفه کردن جاده ها در طرح‌های ترافیکی پلیس راهور ناجا وجود ندارد.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها