9/20/2021
دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن برای خانه‌اولی‌ها
سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی، نماینده مجلس مطرح کرد:

بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن برای خانه‌اولی‌ها

یک نماینده مجلس گفت: طرح جهش تولید و تامین مسکن علاوه بر تامین مسکن برای خانه‌اولی‌ها و خانوارهای شهری و روستایی به دنبال حل معضل حاشیه‌نشینی و بافت‌های فرسوده شهری نیز می‌باشد.

اعتمادآنلاین| نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح جهش تولید و تامین مسکن علاوه بر تامین مسکن برای خانه اولی ها و خانوارهای شهری و روستایی به دنبال حل معضل حاشیه‌نشینی و بافت های فرسوده شهری نیز می باشد.

 

به گزارش ایسنا، سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی در جریان جلسه علنی امروز مجلس و بررسی گزارش کمیسیون عمران در خصوص طرح جهش تولید و تامین مسکن، در تذکری بیان کرد: از همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کمیسیون عمران بابت پیگیری این طرح که یکی از دغدغه های مهم مردم است، تشکر می کنم. با تصویب این طرح این پیام به مردم داده می شود که مجلس یازدهم برای ساماندهی بازار مسکن گام خوبی برداشته است.

 

وی در ادامه اظهار کرد: ظرفیت این طرح برای ساخت مسکن بیش از 5/ 2 برابر طرح مسکن مهر است. طرح مسکن مهر تنها دو محور ساخت مسکن برای خانه اولی ها و خانوارهای شهری و روستایی را دنبال می کرد اما این طرح علاوه بر این دو محور به حاشیه نشینی و بافت فرسوده نیز پرداخته است.

 

نماینده مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: از سوی دیگر در این طرح به بحث تامین زمین که در نرخ مسکن موثر است نیز توجه شده است و با در نظر گرفتن ساز و کارهایی به دنبال حل موانع موجود بر سر راه تولید مسکن می باشد. نهایی و اجرایی شدن این طرح تاثیر زیادی بر روی بازار مسکن خواهد داشت.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها