5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
خداحافظی احتمالی کاپیتان تیم ملی بسکتبال بعد از المپیک
نیکخواه بهرامی مطرح کرد:

خداحافظی احتمالی کاپیتان تیم ملی بسکتبال بعد از المپیک

کاپیتان تیم ملی بسکتبال از شرایط آماده سازی پیش از شرکت در مسابقات المپیک توکیو صحبت کرد.

اعتمادآنلاین| صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران در آستانه مسابقات المپیک توکیو درخصوص شرایط تیم ملی بسکتبال اظهارداشت: تیم ملی ما قرار است در یک میدان بزرگی شرکت کند، فدراسیون و کادرفنی تیم ملی برنامه خوبی را هم در نظر گرفتند و امیدوارم با بازی‌های تدارکاتی که داریم با آمادگی صد در صد برویم و نماینده شایسته‌ای برای ایران و آسیا باشیم.

 

به گزارش ایلنا، کاپیتان تیم ملی بسکتبال درباره همگروه با آمریکا، فرانسه و یونان گفت: گروه خیلی خیلی سختی داریم که تجربه بسیار بزرگی برای کشورمان است که سنگ بنایی برای پیشرفت در سال‌های آینده شود، تیم‌های مختلف هدف‌گذاری های مختلفی می‌کنند و خیلی غیرمنطقی است که تیم ملی برای قهرمانی المپیک برنامه ریزی کند اما هدف ما این است که سه بازی خیلی خوب انجام بدهیم و شانس‌مان را امتحان می‌‌کنیم که اگر خدا بخواهد ممکن است اتفاقات گوناگونی بیفتد.

 

نیکخواه در پاسخ به این سوال که همیشه درباره کادرفنی تیم ملی از او سوال می‌شود، گفت: همیشه از من سوال می‌شود و همیشه هم یک جواب دارم، من بازیکن تیم ملی هستم و جایگاهی ندارم که درباره کادرفنی صحبت کنم. سرباز تیم ملی هستم و اگر کادرفنی بخواهد در اختیارشان هستم. 

 

او درخصوص اینکه گفته می‌شود پس از المپیک خداحافظی می‌کند، گفت: احتمالش خیلی زیاد است. فعلا برنامه ریزی نکردم و تنها هدفم این است که برای المپیک آماده باشم و سالم باشم که به تیم ملی کمک کنم و بعد از آن خواهیم دید که چه می‌شود.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها