5/13/2021
پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
اکثر بازیگران دستمزدهای بسیار کمی می‌گیرند
شمسی فضل‌اللهی :

اکثر بازیگران دستمزدهای بسیار کمی می‌گیرند

شمسی فضل‌اللهی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: ایام نوروز سال 1400 با توجه به تعطیلات پانزده روزه خود می‌توانست به بهترین زمان برای مهار کرونا مبدل شود، اما با وجود مسافرت‌های نوروزی و دید و بازدیدهای فراوان این فرصت کاملا از دست رفت و بیشتر به یک خطر مبدل شد.

اعتمادآنلاین| شمسی فضل الهی درباره شیوع موج تازه بیماری کرونا و شرایط کاری خود گفت: ایام نوروز سال 1400 با توجه به تعطیلات پانزده روزه خود می‌توانست به بهترین زمان برای مهار کرونا مبدل شود، اما با وجود مسافرت‌های نوروزی و دید و بازدیدهای فراوان این فرصت کاملا از دست رفت و بیشتر به یک خطر مبدل شد.

 

به گزارش میزان، وی در همین راستا ادامه داد: ما می توانستیم کمی با مدیریت بهتر و جلوگیری از مسافرت‌های نوروزی به موج چهارم کرونا نرسیم، پیش از نوروز آمار مبتلایان بسیار پایین بود اما امروز شاهد آن هستیم که بار دیگر مجبور شدیم که اکثریت شهرها را تعطیل کنیم. بخشی از این اتفاق به خود ما بر می گردد، باید بیشتر مراعات می کردیم تا وضع اینگونه نمی شد. 

 

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره فعالیت های کاری خود در عرصه بازیگری اضافه کرد: کرونا نمی گذارد دیگر به بازیگری فکر کنم، وضعیت خطرناک است و طبیعتا با سن من این خطر دو چندان می شود، به هیچ وجه نباید ریسک کرد، البته هیچ بازیگری را منع نمی کنم زیرا بالاخره باید به فکر معاش بود و وقتی هیچ کمکی نمی شود خودمان باید کار کنیم.

 

وی در همین راستا ادامه داد: همه ما می‌دانیم که بازیگری که بدون ماسک جلوی دوربین می رود علنا جانش را کف دستش گذاشته است اما چطور می توان به وی ایراد گرفت وقتی این حرفه برایش شغل بوده و باید زندگی خود و خانواده خود را از این راه تامین کند، شک نکنید همه بازیگرانی که امروز جلوی دوربین می روند از این خطر آگاهند اما مگر چاره دیگری هم دارند؟.

 

بازیگر سریال «بوی باران» با خطرناک خواندن بیماری کرونا اضافه کرد: بسیاری از ما شاید در ابتدا بیماری را جدی نگرفتیم و همین عاملی شد تا درگیر بیماری شویم، اگر امروز آمار تا این حد بالا رفته ما باید هوشیار باشیم که هیچکداممان دیگر در امان نیستیم. بیماری با سرعت بالایی پخش می‌شود و خود من هم تعداد زیادی از افرادی که می‌شناسمشان را دیدم که به کرونا مبتلا شدند.

 

وی درباره حضور جوانان در عرصه بازیگری اضافه کرد: بازیگری شاید از دور جذاب باشد، اما به واقع که حرفه بسیار سختی است، بازیگری برای هر فردی می‌تواند جذابیت داشته باشد، اما باید بگویم که این حرفه فارغ از اتفاقاتی که از دور برای آدم‌ها جذاب به نظر می‌رسد کار آسانی نیست.

 

این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد: همه فکر می‌کنند که دستمزد بازیگران بالا است، همگی ثروتمند هستند و به راحتی زندگی می‌کنند، اما به واقع این مبالغ شاید تنها برای چند نفر خاص باشد، اکثر بازیگران دستمزدهای بسیار کمی را می‌گیرند و گاهی طلبشان پرداخت هم نمی‌شود.

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها