5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
کشف بیش از139 کیلو تریاک در شهرستان قدس

کشف بیش از139 کیلو تریاک در شهرستان قدس

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 139 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در یک عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر ملارد و قدس خبر داد.

اعتمادآنلاین| فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 139 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در یک عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر ملارد و قدس خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، سردار کیوان ظهیری اظهارکرد: در پی کشف مواد مخدر از یک قاچاقچی در شهرستان ملارد، در بازجویی فنی و تخصصی از متهم مشخص شد، نامبرده در اوزان سنگین اقدام به خرید و فروش مواد مخدر می‌کند. لذا رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد قرار گرفت.

 

وی افزود: پس از شناسایی مخفیگاه متهم، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ملارد به صورت مشترک با ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قدس در دو اکیپ عملیاتی به محل مورد نظر در شهرستان قدس اعزام شدند و در بازرسی از محل، مقدار 139 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان با تاکید بر تداوم و استمرار مبارزه همه جانبه و برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان موادمخدر از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هر گونه فعالیتی در این راستا، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها