5/14/2021
جمعه، ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
مفقودین در کوه های جلایر نجات یافتند

مفقودین در کوه های جلایر نجات یافتند

رئیس جمعیت هلال احمر ساوه شهرستان گفت: با تلاش 16 ساعته نجاتگران جمعیت هلال احمر این شهرستان، دو نفر مفقود شده در کوه های جلایر نجات یافتند.

اعتمادآنلاین| سیدلقمان حسینی اظهار کرد: گزارش مفقودی دو نفر در کوه‌های اطراف روستای جلایر از طرف مرکز پاسخگویی به حوادث و سوانح جمعیت هلال احمر استان مرکزی (تلفن 112) اعلام شد.

 

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اینکه پس از اعلام این حادثه از سوی Eoc بلافاصله دو تیم امداد و نجات به محل اعزام شدند، افزود: با توجه به گستردگی منطقه و تاریکی هوا جستجو تا ساعت چهار بامداد با همکاری افراد محلی ادامه داشت که متاسفانه موفق به یافتن افراد نشدیم.

 

رئیس هلال احمر ساوه افزود: با توجه به تماس تلفنی با افراد مفقود شده و اطمینان از سلامت آنها از ساعت 7 صبح جستجو دوباره ادامه یافت که خوشبختانه حدود ساعت 12 دو نفر مفقود شده توسط تیم امداد و نجات پیدا شدند و پس از درمان سرپایی و تغذیه اضطراری به محل استقرار آمبولانس انتقال داده شدند.

 

وی گفت: این دو نفر که 45 ساله و 34 ساله بودند جهت تفریح به این منطقه رفته بودند، با توجه به اینکه هیچگونه تجهیزاتی همراه خود نداشتند، پس از طی کردن مسافت طولانی و شروع بارش باران مسیر برگشت را گم کرده بودند که خوشبختانه نجات پیدا کردند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها