5/18/2021
سه شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
توصیه مهم رهبر انقلاب به نوه امام خمینی درباره انتخابات / سیدحسن برای انتخابات نمی‌آید

توصیه مهم رهبر انقلاب به نوه امام خمینی درباره انتخابات / سیدحسن برای انتخابات نمی‌آید

سیدیاسر خمینی گفت رهبر انقلاب از ایشان خواستند در شرایط فعلی به این عرصه ورود نکنند.

اعتمادآنلاین| یاسر خمینی، نوه امام‌خمینی، خبر داده که امروز رهبرانقلاب به حسن خمینی، برادر ارشد او و تولیت حرم امام‌خمینی، گفته‌اند در شرایط کنونی صلاح نیست به فضای انتخابات وارد بشود و حسن خمینی هم قصد ندارد نامزد انتخابات شود.

 

به گزارش جماران، سید یاسر خمینی در خصوص احتمال کاندیداتوری یادگار امام حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در انتخابات ریاست جمهوری 1400، اظهار کرد: در هفته ها و بلکه ماههای اخیر، اقبال زیادی به اخوی گرامی جناب حاج حسن آقا شد و بزرگان زیادی از عاشقان امام، ایثارگران، مذهبیّون، خانواده های شهداء، سیاسیون و دانشگاهیان کشور ایشان را تنها کسی دانستند که می تواند کشور را با شعار «همه با هم» امام خمینی متحد کند.

 

وی با بیان اینکه حاج حسن آقا هنوز این درخواست ها را نپذیرفته بودند، افزود: ایشان با تردید در حال مشورت و بررسی جوانب امر بودند تا اینکه امروز مطابق دیدارهای نوبه خود با رهبری به دیدن ایشان رفتند که طی این ملاقات، رهبر انقلاب کاندیداتوری ایشان در انتخابات را به صلاح ندانستند و با بیان اینکه حاج حسن آقا را مانند فرزند خود می دانند، از ایشان خواستند که در شرایط فعلی به این عرصه ورود نکنند.

 

حجت الاسلام و المسلمین سید یاسر خمینی تصریح کرد: با توجه به این توصیه، طبیعی است که تصمیم ایشان روشن است و اخوی یقینا تصمیمی برای کاندیداتوری ندارند.

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها